suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Babski Wieczór przywoła aferę amerykańskiej łyżwiarki
Babski Wieczór przywoła aferę amerykańskiej łyżwiarkiW najbliższą środę w ramach Babskich Wieczorów zaprezentowany będzie oscarowy dramat „Jestem najlepsza. Ja, Tonya”. Film ukazuje prawdziwą historię amerykańskiej gwiazdy łyżwiarstwa figurowego, która nie cofała się przed niczym, aby utorować sobie drogę do zwycięstwa.

16 maja w suwalskim kinie Cinema Lumiere podczas Babskiego Wieczoru można zobaczyć dramat „Jestem najlepsza. Ja, Tonya”. Tytułowa Tonya Harding to amerykańska mistrzyni łyżwiarstwa figurowego i jedna z największych pretendentek do olimpijskich medali. Znana jest z niełatwego charakteru i kontrowersyjnych zachowań, jednak nikt nie spodziewa się, że w walce o medale, jest zdolna posunąć się tak daleko.

Jej główna konkurentka Nancy Kerrigan została zaatakowana przez nieznanego sprawcę. Nie przypuszczano, że była to cynicznie zaplanowana napaść, która miała utorować Tori drogę do olimpijskiego tryumfu. W rolę jednej z największych skandalistek w historii sportu wcieliła się gwiazda „Wilka z Wall Street” Margot Robbie. Film zajął 2 miejsce w plebiscycie publiczności na Festiwalu w Toronto, a Margot Robbie i Allison Janney wymieniane są już wśród faworytek do aktorskich Oscarów.

O tym, jak potoczyła się historia kontrowersyjnej gwiazdy łyżwiarstwa figurowego, suwalczanki mogą przekonać się w najbliższą środę podczas Babskiego Wieczoru. Seans odbędzie się o godzinie 18:00 w Cinema Lumiere. Portal suwalki.info jest patronem medialnym cyklu filmowego.Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- dobry
Bardzo dobry film
autor:~mmm

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_mieszkania_bezprowizji
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 14.05.2018
MIESZKANIA POD INWESTYCJĘ
Czerwonka, gm. Szypliszki - OKAZJA!

Reklama

REKLAMA
Która z kandydatek najlepiej pokierowałaby SOKiem?
Alicja Andrulewicz
Jolanta Hinc-Mackiewicz
Bożena Kamińska

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: