suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Suwalczanka mistrzem Europy juniorów karate
Suwalczanka mistrzem Europy juniorów karateDwie suwalczanki wzięły udział w Mistrzostwa Europy Seniorów i Juniorów Karate Shinkyokushin. Aleksandra Rybacka, która w juniorach wystartowała po raz pierwszy, wywalczyła złoty medal. Choć nie był to najlepszy występ polskiej reprezentacji, udało się zdobyć łącznie 16 medali. Zobacz zdjęcia »

Mistrzostwa odbyły się we Wrocławiu w dniach 11-12 maja 2018 roku. W zawodach wzięło udział prawie 400 zawodników z 28 państw. W piątek rywalizowali juniorzy, natomiast w sobotę seniorzy. W kadrze Polski znalazły się dwie reprezentantki Suwałk: Aleksandra Mozerys i Aleksandra Rybacka. Wyniki nie były dla Polaków zadowalające. Mozerys tym razem wróciła bez medalu.

Aleksandra Rybacka w juniorach wystartowała po raz pierwszy i wygrała 3 pojedynki. W starciu z Litwinką pokonała swoją rywalkę za pomocą dwóch kopnięć w głowę. Pojedynek z Bułgarką zakończyła w pierwszej rundzie także przez kopnięcie w głowę. Natomiast w finale zmierzyła się z Chorwatką – sędziowie wskazali 3:2 dla suwalczanki już w pierwszej rundzie. Olka została mistrzynią Europy w kumite do 55 kg i tym samym zdobyła jedyny złoty medal juniorów.

W ubiegłym roku Polska Reprezentacja Juniorów i Seniorów zdobyła 13 medali. Pomimo wielu tegorocznych niepowodzeń, udało się wywalczyć łącznie 16 medali. Na zawodach była obecna delegacja z Japonii. Przedstawiciele Zarządu Światowej Organizacji Karate WKO przyznali, że Mistrzostwa w Polsce odbyły się na bardzo wysokim poziomie zarówno organizacyjnym, jak i sportowym.Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- hej
gratulacje dalwas dziewczyni jest świętnei formie tak dal trzymać do kolinych zawoduw karate pozdrawia cały suwalski klub karate kyok...
autor:~Łukasz j
- złoto
Mamy złotą medalistkę z Suwałk, brawo!
autor:~bartoszlaw
- Ola
Dobrze zaczyna, to ciekawe, jak będzie dalej :)
autor:~wiciu

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 14.05.2018
KANCELARIA
HORYZONT CONSULTING
DORADZTWO UPADŁOŚCIOWE
I RESTRUKTURYZACYJNE

Reklama

REKLAMA
Czy uważasz, że ceny mieszkań w Suwałkach są zawyżone?
tak
nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: