Login:
Hasło:
Wiadomości
„Walczymy do końca”
„Walczymy do końca”Biało-niebiescy po dwóch bramkach Patryka Klimali pokonali Bytovię Bytów 2 do 1. Suwalscy piłkarze zapewniają, że o awans do Ekstraklasy będą walczyć do samego końca. Właśnie na to liczą kibice. - Albo teraz albo Nigdy - mówią. Kolejny mecz piłkarze rozegrają w sobotę ze Stomilem.

Sobotni mecz z Bytovią Bytów rozpoczął się dla Wigier wyjątkowo dobrze. Pierwszego gola suwalczanie strzelili już bowiem w 6. minucie spotkania. Jego autorem był Patryk Klimala. 19-letni napastnik złapał najwyraźniej przysłowiowy wiatr w żagle, bo drugą bramkę strzelił w 24. minucie. Rywale nie pozostali jednak dłużni. Golem odpowiedzieli w zaledwie po chwili. Ostatecznie wynik 2:1 utrzymał się już do końca spotkania.

Po sobotnim meczu suwalska drużyna plasuje się na 6. pozycji w tabeli pierwszej ligi. Do znajdującego się na drugim miejscu Zagłębia Sosnowiec traci jedynie trzy punkty. Dlatego też zarówno piłkarze, jak i kibice głęboko wierzą, że Wigry Suwałki mają jeszcze szansę na awans. - Fajnie by było widzieć Wigry w Ekstraklasie - napisał na fanpage suwalskiej drużyny kibic Jacek. - Albo teraz albo nigdy - dodał Ryszard.

Najbliższy mecz Wigry Suwałki rozegrają 19 maja ze Stomilem Olsztyn. Następnie, 27 maja, zmierzą się z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Sezon biało-niebiescy zakończą z kolei grając na swoim stadionie z Ruchem Chorzów.