suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Darmowe zajęcia nordic walking
Darmowe zajęcia nordic walkingPrzez 30 tygodni potrwa cykl bezpłatnych treningów nordic walking. Suwalczanie pod okiem specjalistów poznają prawidłową technikę marszu, dowiedzą się, jak dobierać sprzęt i ubiór, oraz usłyszą o najczęściej popełnianych błędach. Cykl ćwiczeń rozpocznie się w maju i potrwa do końca listopada.

8 maja rusza kolejny cykl bezpłatnych treningów Nordic Walking na Receptę. Jak zapewniają organizatorzy, odnajdzie się w nich każdy bez względu na doświadczenie, wiek czy poziom sprawności fizycznej. Wystarczy założyć wygodny strój i zabrać ze sobą kijki do nordic walking. - W ubiegłym roku w ramach Akademii Zdrowia zajęcia odbyły się w 26 miejscowościach, natomiast teraz zorganizujemy je w ponad 100 lokalizacjach w całej Polsce ‑ mówi Robert Brzeziński z Polskiej Federacji Nordic Walking.

Zajęcia będą odbywać się regularnie przez 30 tygodni aż do 27 listopada. W Suwałkach uczestnicy spotykać się będą każdy wtorek o godzinie 17:00 przy ul. Wojska Polskiego 2. Zainteresowani poznają prawidłową technikę marszu oraz dowiedzą się, jak należy dobierać sprzęt i ubiór do ćwiczeń. Wykwalifikowani instruktorzy wskażą i skorygują najczęściej popełniane błędy. Dzięki odpowiedniej metodzie nauczania techniki marszu, zajęcia można dostosować do stopnia koordynacji i wydolności podopiecznych.

Jak mówią organizatorzy, najważniejsze jest zwiększenie świadomości Polaków w zakresie promowania zdrowia. W poprzedniej edycji Nordic Walking na Receptę wzięło udział ponad 5 tysięcy Polaków, którzy wspólnie przemaszerowali około 28 tys. kilometrów.Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- nordic walking na receptę
Spotykamy się przy kortach tenisowych nad zalewem Arkadia.
autor:~Adam
- nordic walking
Ostatnimi laty bardzo popularny sport szczególnie u osób starszych
autor:~gustaw

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 04.05.2018
ATRAKCYJNE DOMY
Dom z lokalem usługowym w Puńsku

Reklama

REKLAMA
Czy uważasz, że ceny mieszkań w Suwałkach są zawyżone?
tak
nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: