suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Ślepsk ma nowego trenera
Ślepsk ma nowego treneraMateusz Mielnik zastąpi Dimę Skoryyego na stanowisku pierwszego trenera drużyny siatkarskiej Ślepsk Suwałki. Prezes drużyny chce, żeby Dima pozostał w klubie na innym stanowisku. Umowa z nowym trenerem podpisana zostanie w tym tygodniu i obowiązywać będzie przez dwa kolejne sezony.

Po 5 latach Mateusz Mielnik wrócił do Suwałk, aby zostać pierwszym trenerem drużyny Ślepsk Suwałki. – Rozmowy z prezesem Wojciechem Winnikiem w sprawie mojego przejścia do Ślepska trwały długo, ale ustaliliśmy szczegóły kontraktu i lada dzień go popiszemy – mówi Mielnik. Jak twierdzi, ma wizję zespołu, której na razie nie chce zdradzać. Dodał także, że obecnie całą uwagę koncentruje na pracy z drużyną NET Ostrołęka, którą chciałby awansować do 1 ligi.

Umowa z nowym trenerem zostanie podpisana jeszcze w tym tygodniu i będzie obowiązywała przez 2 sezony, czyli 2018/19 i 2019/20. Mateusz Mielnik zastąpi Dimę Skoryyego, który do tej pory pełnił funkcję pierwszego trenera. – Dziękujemy Dimie za kawał dobrej roboty jaką wykonał w naszym klubie, za serce jakie wkładał w pracę z zespołem. Chcemy, żeby Dima pozostał w klubie i w rozmowach z nim będziemy szukali rozwiązania, które usatysfakcjonuje obie strony. Wierzę, że takie znajdziemy – powiedział prezes Ślepska Wojciech Winnik.

Źródło: slepsksuwalki.plDodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- ślepsk
może się uda z plusligą. tym bardziej, że halę budują, to i warunki infrastrukturalne będą dobre w końcu. A nie śmierdzący OSIr, po któ...
autor:~gutek
- trener
Został pierwszym trenerem, ale za priorytet uważa awans ostrołęki do 1 ligi...
autor:~trener

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 25.04.2018
LOKALE UŻYTKOWE
Lokal w centrum Augustowa

Reklama

REKLAMA
Czy uważasz, że ceny mieszkań w Suwałkach są zawyżone?
tak
nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: