suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Czy suwalski zespół zagra podczas Open'era?
Czy suwalski zespół zagra podczas Open'era?Doceniło ich już suwalskie środowisko artystyczne, jurorzy ogólnopolskiego festiwalu FAMA, a nawet Monika Brodka. Teraz czas na słuchaczy. To bowiem od was zależy, czy suwalski zespół Ugla wystąpi podczas tegorocznego Open'era. Aby tak się stało, wystarczy zagłosować na artystów.

Zespół Ugla wraz z dwoma innymi wykonawcami znalazł się w finale prestiżowego konkursu Firestone Headliners of Tomorrow, którego przewodniczącą jury była Monika Brodka. Obecnie wśród internautów trwa głosowanie na najlepsze nagranie video z koncertu finałowego, a nagrodą główną jest koncert na Open'er Festival w Gdyni.

Swój głos można oddać do 29 kwietnia na stronie internetowej https://www.konkursfirestone.pl/ .. - Możliwość zagrania na tak wspaniałym festiwalu muzycznym jest naszym marzeniem - mówi Magdalena Sowul, wokalistka i liderka grupy. Jednocześnie zachęca wszystkich do głosowania właśnie na jej zespół.

Ugla to kwartet, który wykorzystuje akustyczne instrumentarium i wykonuje autorskie piosenki łącząc transową energię z delikatnością. W warstwie kompozycyjnej artyści bazują na technice live loopingu – zapętlania, przetwarzania i nakładania na siebie kolejnych warstw prostych motywów.

Eksperymentują z barwą instrumentów wykorzystując efekty, a formy ich utworów zawierają dozę niedookreśloności otwartą na improwizację. Tworzą harmoniczne przestrzenie, które korespondują z introspektywnym charakterem tekstów. W ich brzmieniu inspiracje muzyką ludową różnych kultur mieszają się z minimalizmem, tradycja pieśniarska z elektroniką i awangardowym eksperymentem. Co ciekawe, ugla w języku islandzkim oznacza sowę.

Fot. UglaDodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- zobaczymy
Dobry zespół ma okazję w ten sposób się wybić
autor:~memok
- muzyka
Czyli można jednak tworzyć coś innego aniżeli tylko popik albo rocpolo. Całe szczęście!
autor:~zyza
- Zespół
Oby im się udało. Bo to naprawdę ważna i prestiżowa impreza. To byłoby dla nich bez wątpienia coś
autor:~inka

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 16.04.2018
Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Edusa
Edusa

Reklama

REKLAMA
Czy uważasz, że ceny mieszkań w Suwałkach są zawyżone?
tak
nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: