suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Młodzi pijani na naszych drogach
Młodzi pijani na naszych drogach20-latek z 1,4 promila alkoholu we krwi, 29-latek z zawartością 0,7 i 32-latek - mający 1,3 promila - to kierowcy, którzy w miniony weekend zdecydowali się prowadzić auto pomimo wcześniejszego spożywania alkoholu. Nie było dla nich zmiłuj. Wszyscy już niedługo staną przed sądem.

Na nic prośby, upominanie, a nawet wysokie kary - wciąż wielu kierowców z naszego miasta i powiatu decyduje się na jazdę na podwójnym gazie. W ten weekend nieodpowiedzialnością i głupotą wykazali się młodzi kierujący. - Pierwszego z nieodpowiedzialnych kierowców mundurowi wyeliminowali z ruchu w miniony piątek, na ulicy Utrata w Suwałkach. Policjanci zatrzymali do kontroli samochód ciężarowy citroen jumper. Badanie alkomatem wykazało, że 29-letni kierujący miał 0,7 promila alkoholu w organizmie - zrelacjonowała Eliza Sawko z KMP w Suwałkach.

Kolejny pijany wpadł w niedzielę w Bakałarzewie. Funkcjonariusze zauważyli renault, którego kierowca jechał całą szerokością jezdni. Okazał się nim 32-letni mężczyzna. Badanie alkomatem wykazało, że miał on ponad 1,3 promila alkoholu w organizmie. To jednak nie on ustanowił niechlubny rekord. Aż 1,4 promila alkoholu w organizmie miał bowiem 20-letni mieszkaniec gminy Filipów, który został zatrzymany w niedzielę w Jeleniewie. Teraz dalszym losem wszystkich nieodpowiedzialnych kierowców zajmie się sąd.Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- do ~włodek
Właśnie tak bywa najczęściej!
autor:~filemon
- nietrzeźwi
Dlaczego pijani siadają za kierownicę... Jak się rozbijają na drzewach i znakach to pół biedy, ale zbyt często bywa tak, że ktoś ginie,...
autor:~włodek

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 16.04.2018
ATRAKCYJNE DOMY
Dom z lokalem usługowym w Puńsku

Reklama

REKLAMA
Czy uważasz, że ceny mieszkań w Suwałkach są zawyżone?
tak
nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: