suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Utrudnienia w ruchu na Sejneńskiej i Wojska Polskiego
Utrudnienia w ruchu na Sejneńskiej i Wojska PolskiegoNa ulicy Sejneńskiej w odcinku od Utraty do Młynarskiej wystąpią utrudnienia w ruchu ze względu na prowadzone roboty remontowe. Kierowcy spotkają się z problemami także na ulicy Wojska Polskiego. Powodem jest przebudowa ulicy Leśnej, która ma połączyć się z Utratą.

Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach informuje, że w dniach 16-17 kwietnia 2018 roku nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym związane z robotami remontowymi nawierzchni bitumicznej. Będą one prowadzone na ulicy Sejneńskiej w Suwałkach w odcinku od Utraty do ulicy Młynarskiej, która mieści się za przejazdem kolejowym.

Ruch utrudniony będzie także na ulicy Wojska Polskiego. Powodem jest przebudowa ulicy Leśnej z przebiciem na Utratę oraz przebudowa skrzyżowań. Będzie to docelowy przebieg drogi wojewódzkiej nr 655. Kierowcy i piesi proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności i zastosowanie się do wprowadzonego oznakowania.

Wbrew wcześniejszym ustaleniom, ulica Armii Krajowej na razie nie zostanie zamknięta. Od zeszłego tygodnia miała być nieprzejezdna na odcinku od Pułaskiego do ulicy Prymasa Stefaba Wyszyńskiego. Jak informuje ZdiZ, z przyczyn technicznych zamknięcie drogi nastąpi w późniejszym terminie.Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- korki
To się zaczną korki
autor:~hyrhyr
- jak to mówią,
musi być gorzej, żeby było lepiej :p
autor:~LOL

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 16.04.2018
AGENCJA INTERAKTYWNA
Rejestracja domen

Reklama

REKLAMA
Czy uważasz, że ceny mieszkań w Suwałkach są zawyżone?
tak
nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: