suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Trener Skowronek zostaje w Wigrach
Trener Skowronek zostaje w Wigrach Trener Artur Skowronek zostaje w Wigrach Suwałki. We wtorek na stronie internetowej klubu poinformowano, że zarząd porozumiał się ze szkoleniowcem i przedłuży z nim kontrakt na przyszły sezon. Jego asystent Dawid Szulczek również pozostaje na swoim stanowisku.

- Cieszę się, że klub jest zadowolony ze współpracy i zaproponował nową umowę. Jesteśmy w trakcie sezonu, w którym wiele się jeszcze może wydarzyć. Jestem po słowie z zarządem, ponieważ chcę się wpisać w przedstawiony scenariusz i już teraz myśleć o przyszłości w Wigrach – powiedział Artur Skowronek, którego wiązał roczny kontrakt. Teraz przedłużono go o kolejny rok. Kontrakt przedłuży także jego asystent Dawid Szulczek.

Artur Skowronek został trenerem Wigier w czerwcu 2017 roku. Szkoleniowiec zastał Wigry w trudnym momencie. Z klubem rozstał się wówczas trener Dominik Nowak. Zespół po sezonie 2016/2017 opuściło 15 zawodników, natomiast dołączyło do niego aż 16 nowych osób. Skowronek musiał budować drużynę od podstaw. Na początku Wigry przegrywały mecz za meczem. Znajdowały się w końcówce tabeli pierwszej ligi. Potem zaczęły piąć się w górę. Obecnie zajmują wysokie 4. miejsce.

Przypomnijmy, że Wigry Suwałki w 2014 roku awansowały do 1. ligi piłkarskiej i grają w niej do tej pory. Celem klubu jest utrzymanie się w tych rozgrywkach. Aby tak się stało, potrzebne są fundusze od sponsorów, a jeden z najważniejszych - Oil Transfer Development - znacznie ograniczył finansowanie klubu. W ubiegłym tygodniu władze miasta Suwałki postanowiły wspomóc klub kwotą 950 tys zł. Samorząd zamierza przekazać Wigrom pieniądze w formie stypendiów i nagród dla zawodnikówDodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- trener
dobrze, że nie uciekł z tonącego okrętu
autor:~ia
- trener
najlepszy był Dominik Nowak. On zrobił z Wigier porządną drużynę.
autor:~fanKa
- chyba dobrze
są pierwsze sukcesy, pikarze z trenerem widac się dotarli, więc nie ma co zmieniać co sezon trenera.
autor:~mamut

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


jankiel | 10.04.2018
UNIWERSUS
KURSY OBSŁUGI KAS FISKALNYCH

Reklama

REKLAMA
Czy uważasz, że ceny mieszkań w Suwałkach są zawyżone?
tak
nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: