suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Nie znalazł miłości na suwalskiej dyskotece. Zgłosił się do „Rolnika”
Nie znalazł miłości na suwalskiej dyskotece. Zgłosił się do „Rolnika”Silny mężczyzna z duszą romantyka - taki jest 30-letni Grzegorz - gospodarz spod Augustowa, który zgłosił się do programu „Rolnik szuka żony”. Suwalczanki kojarzą młodego rolnika. Jak mówią, widywany był w jednej z suwalskich dyskotek. Jakiej kobiety szuka Grzegorz?

30-letni Grzegorz z Kamionki Nowej wie, z jaką kobietą chciałby spędzić resztę życia. - Niebieskooka, prawdomówna brunetka bez nałogów, z którą mógłbym stworzyć związek oparty na szczerości i wzajemnym zaufaniu - opisuje. Mężczyzna zdaje sobie jednak sprawę z tego, że znalezienie drugiej połowy nie jest łatwe. Pomimo tego, że jest towarzyski i otwarty na nowe znajomości, do tej pory nie znalazł osoby, która rozumiałaby go, opiekowała się w potrzebie i dotrzymywała kroku.

A kobiety swoich marzeń szukał także w naszym mieście. Po emisji pilotażowego programu, niektóre suwalczanki od razu rozpoznały młodego rolnika. - Znam Grzesia, bywał w jednej z suwalskich dyskotek. Wymienialiśmy się uśmiechem - mówi nam 30-letnia Monika.

W końcu Grzegorz postanowił, że drugiej połówki poszuka za pośrednictwem telewizji. - Lubię dziewczyny mądre, zaradne życiowo i z poważnym podejściem do życia - mówił Marcie Manowskiej. - Liczę na to, że ta jedna jedyna zamieszka tutaj ze mną - dodał. Rolnik nie ukrywa także, że zależy mu na ślubie kościelnym. - Nie chodzi mi o papierki, ale o słowa przysięgi - stwierdził.

30-letni Grzegorz ukończył Politechnikę Białostocką w kierunku mechanika i budowa maszyn. W swoim gospodarstwie hoduje krowy mleczne, uprawia kukurydzę i trawy. W wolnych chwilach chodzi na siłownię i naprawia maszyny. Lubi też czytać książki i chodzić do kina. Jak na romantyka przystało, pisze też wiersze. O tym, czy rolnik z Kamionki pod Augustowem znajdzie się w programie, zadecyduje liczba przesłanych do niego listów.

Źródło, fot: rolnikszukazony.vod.tvp.pl


Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- spoko ziomek
oby tylko trafił na jakąś fajną i wartą zainterowanie dziewczynę, a nie na karierowiczkę, która tylko zechce zabłysnąć w tv
autor:~puffy
- hektary
szkoda, że nie powiedzieli ile ma hektarów. Bo to pewnie dla niejednej z uczestniczek najwazniejsze
autor:~miras
- Grzegorz
na pewno się zakwalifikuje do programu :)
autor:~ana

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


kama | 05.04.2018
IKEA dowóz Suwałki
IKEA dowóz Suwałki

Reklama

REKLAMA
Kto twoim zdaniem zostanie prezydentem Suwałk?
Grzegorz Gorlo
Grzegorz Mackiewicz
Czesław Renkiewicz
Sławomir Sieczkowski
Mariusz Szmidt
ODDANIE GŁOSU

Aby oddać głos postępuj zgodnie z instrukcją:

1. Wyślij sms pod numer 7255 (2,46 z VAT) o treści KOD.DODAJ
2. Otrzymany kod wpisz w poniższe pole formularza

Kod SMS:

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: