suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Nie znalazł miłości na suwalskiej dyskotece. Zgłosił się do „Rolnika”
Nie znalazł miłości na suwalskiej dyskotece. Zgłosił się do „Rolnika”Silny mężczyzna z duszą romantyka - taki jest 30-letni Grzegorz - gospodarz spod Augustowa, który zgłosił się do programu „Rolnik szuka żony”. Suwalczanki kojarzą młodego rolnika. Jak mówią, widywany był w jednej z suwalskich dyskotek. Jakiej kobiety szuka Grzegorz?

30-letni Grzegorz z Kamionki Nowej wie, z jaką kobietą chciałby spędzić resztę życia. - Niebieskooka, prawdomówna brunetka bez nałogów, z którą mógłbym stworzyć związek oparty na szczerości i wzajemnym zaufaniu - opisuje. Mężczyzna zdaje sobie jednak sprawę z tego, że znalezienie drugiej połowy nie jest łatwe. Pomimo tego, że jest towarzyski i otwarty na nowe znajomości, do tej pory nie znalazł osoby, która rozumiałaby go, opiekowała się w potrzebie i dotrzymywała kroku.

A kobiety swoich marzeń szukał także w naszym mieście. Po emisji pilotażowego programu, niektóre suwalczanki od razu rozpoznały młodego rolnika. - Znam Grzesia, bywał w jednej z suwalskich dyskotek. Wymienialiśmy się uśmiechem - mówi nam 30-letnia Monika.

W końcu Grzegorz postanowił, że drugiej połówki poszuka za pośrednictwem telewizji. - Lubię dziewczyny mądre, zaradne życiowo i z poważnym podejściem do życia - mówił Marcie Manowskiej. - Liczę na to, że ta jedna jedyna zamieszka tutaj ze mną - dodał. Rolnik nie ukrywa także, że zależy mu na ślubie kościelnym. - Nie chodzi mi o papierki, ale o słowa przysięgi - stwierdził.

30-letni Grzegorz ukończył Politechnikę Białostocką w kierunku mechanika i budowa maszyn. W swoim gospodarstwie hoduje krowy mleczne, uprawia kukurydzę i trawy. W wolnych chwilach chodzi na siłownię i naprawia maszyny. Lubi też czytać książki i chodzić do kina. Jak na romantyka przystało, pisze też wiersze. O tym, czy rolnik z Kamionki pod Augustowem znajdzie się w programie, zadecyduje liczba przesłanych do niego listów.

Źródło, fot: rolnikszukazony.vod.tvp.pl


Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- spoko ziomek
oby tylko trafił na jakąś fajną i wartą zainterowanie dziewczynę, a nie na karierowiczkę, która tylko zechce zabłysnąć w tv
autor:~puffy
- hektary
szkoda, że nie powiedzieli ile ma hektarów. Bo to pewnie dla niejednej z uczestniczek najwazniejsze
autor:~miras
- Grzegorz
na pewno się zakwalifikuje do programu :)
autor:~ana

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


kama | 05.04.2018
MIESZKANIA POD INWESTYCJĘ
Czerwonka, gm. Szypliszki - OKAZJA!

Reklama

REKLAMA
Czy uważasz, że ceny mieszkań w Suwałkach są zawyżone?
tak
nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: