suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Babski Wieczór z brytyjską komedią
Babski Wieczór z brytyjską komediąPo czeskim filmie i francuskim dramacie, na Babskim Wieczorze tym razem pojawi się brytyjska komedia. „Do zakochania jeden krok” to historia 60-letniej kobiety, która po zdradzie męża traci swoje wystawne życie. Jak się okazuje, dzięki temu może poznać zupełnie nowych ludzi.

W środę w ramach Babskiego Wieczoru w suwalskim kinie można zobaczyć brytyjską komedię „Do zakochania jeden krok”. Główną bohaterką jest Sandra - szczęśliwa 60-latka, która ma bogatego męża, piękny dom i obraca się wśród śmietanki towarzyskiej. Życie Sandry diametralnie się zmieniło gdy podczas jednego z przyjęć przyłapała małżonka na zdradzie ze swoją najlepszą przyjaciółką.

Sandra z dnia na dzień traci swoje wystawne życie i z tego względu musi także przeprowadzić się do siostry, której nie widziała od lat. I chociaż Bif mieszka w warunkach, do jakich Sandra nie przywykła, to właśnie dzięki niej i jej zwariowanym przyjaciołom bohaterka odkryje radość życia i pasję do tańca. Ale to nie wszystko, bowiem pojawiła się szansa na nową miłość.

O tym, jak Sandra straciła wytworne życie przez zdradę i co dzięki temu udało się jej zyskać, suwalczanki mogą przekonać się dziś podczas Babskiego Wieczoru. Seans odbędzie się o godzinie 18:30 w Cinema Lumiere. Portal suwalki.info jest patronem medialnym cyklu filmowego.Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- humor
czeski film, francuski dramat a teraz brytyjski humor :)
autor:~brytyjski

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 14.03.2018
KANCELARIA
HORYZONT CONSULTING
DORADZTWO UPADŁOŚCIOWE
I RESTRUKTURYZACYJNE

Reklama

REKLAMA
Czy uważasz, że ceny mieszkań w Suwałkach są zawyżone?
tak
nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: