suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Całą noc płynęli po medale
Całą noc płynęli po medaleDługie dystanse można pokonywać nie tylko biegiem czy na rowerze. Udowodnili to uczestnicy Ogólnopolskiego Nocnego Maratonu Pływackiego Otyliada, którzy w wodzie spędzili całą noc. Najbardziej wytrwali okazali się suwalczanie, którzy przepłynęli najwięcej kilometrów. Do nich należało podium.

W miniony weekend niemal w całej Polsce rozegrany został Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki Otyliada. Łącznie w kraju w zawodach płynęło 1853 osób, którzy pokonali dystans 14 589 kilometrów i 440 metrów. W naszym regionie Otyliadę zorganizowano na basenie w Olecku. Łącznie rywalizowało 36 uczestników.

Jak się okazało najbardziej wytrwali byli mieszkańcy naszego miasta. To właśnie oni zajęli całe podium. Pierwsze miejsce przypadło Krzysztofowi Wandziochowi, który przepłynął aż 20 kilometrów. Drugie miejsce zajął Bartosz Bełdyga (18 km), a trzecie - Maciej Chmielewski (15,3 km). W klasyfikacji kobiet drugie miejsce wywalczyła suwalczanka Monika Matyszczyk, która pokonała dystans 8 kilometrów. Nasze miasto reprezentował także Jan Chmielewski, Jarosław Perkowski i Piotr Nowiczenko.

Fot. Monika Maria MatyszczykDodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- pływanie i rekordy
W sumie racja SaS. Nic szczególnego nie osiągneli. Przeżyć okres Światecznego podjadania i popijania ..to jest Cośśśśśśś.
autor:~Gabi
- Nazwa
A za co te nagrody , jaki to wyczyn
autor:~Sas
- Otyliada - Pywanie - Rekordy
Ciekawe czy otrzymją jakieś nagrody od Prezydenta Miasta Suwałk za godne reprezentowanie i promowanie miasta. Czy tylko należy się siat...
autor:~Mistrzowie Suwalscy

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


kama | 13.03.2018
ATRAKCYJNE DOMY
Dom z lokalem usługowym w Puńsku

Reklama

REKLAMA
Czy Twoim zdaniem w Suwałkach jest potrzebne nowe centrum handlowe?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: