suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
3 medale w zawodach pływackich
3 medale w zawodach pływackichZawodnicy MUKS Olimpijczyk Suwałki mogą pochwalić się kolejnymi dobrymi występami. W weekend pływacy wzięli udział w zawodach organizowanych w Lublinie i Warszawie. Ze stolicy przywieźli 3 medale, natomiast w Lublinie wielokrotnie plasowali się w pierwszej dziesiątce w swoich kategoriach.

Podopieczni Katarzyny Salweckiej, podczas Arena Grand Prix Polski w Lublinie, pokazali wysoki poziom. Spośród 718 zawodników ze 113 klubów, Suwałki najlepiej reprezentowali Karolina Szyszko i Kamil Życzkowski. Wielokrotnie plasowali się w pierwszej dziesiątce w swoich kategoriach wiekowych. Karolina Szyszko zajęła 6 miejsce na dystansie 200 m stylem grzbietowym, 7 miejsce na 50 m stylem motylkowym i 8 miejsce na 200 m stylem motylkowym. Kamil Życzkowski zajął 8 miejsce na dystansie 100 m stylem grzbietowym i 9 miejsce na 50 m stylem grzbietowym.

W Warszawie suwalczanie wzięli udział w zawodach „Od Młodzika do Olimpijczyka”. Wychowankowie Celiny Szmajdy powrócili z trzema medalami. Dwa srebra zdobyła 14-letnia Julia Gwaj na dystansie 100 m stylem grzbietowym i na 200 m stylem zmiennym. Natomiast medal brązowy wywalczyła 13-letnia Dominika Budryn na dystansie 100 m stylem motylkowym. W zawodach startowało ponad 1000 zawodników z 75 klubów.Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- muks
jeden klub ogarnął zawody w dwóch miastach
autor:~gacek
- :)
Gratki dla wszystkich młodych sportowców :)
autor:~ilian

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 12.03.2018
MIESZKANIA POD INWESTYCJĘ
Czerwonka, gm. Szypliszki - OKAZJA!

Reklama

REKLAMA
Czy Twoim zdaniem w Suwałkach jest potrzebne nowe centrum handlowe?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: