suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Suwalski radny oficjalnie przyznał, że współpracował z SB
Suwalski radny oficjalnie przyznał, że współpracował z SB- Od kilku lat jestem gnębiony, pisany jest na mnie hejt - skarżył się dziś Wiesław Murawko. Powodem negatywnych wpisów, jakich nie szczędzą radnemu mieszkańcy Suwałk, jest jego zawodowa przeszłość. Radny raz na zawsze postanowił ukrócić doniesienia na swój temat.

Wiesław Murawko, czyli suwalski radny z Bloku Samorządowego, wzbudza wiele kontrowersji. Niektórzy mieszkańcy wytykają mu przede wszystkim przeszłość związaną ze Służbą Bezpieczeństwa. Liczne komentarze na ten temat pojawiają się nie tylko wśród użytkowników portalu suwalki.info, ale także w innych mediach.

- Od kilku lat pisany jest na mnie hejt, jestem gnębiony medialnie. Ciągle wypomina się mi, gdzie pracowałem. Tak, pracowałem w SB. Przyznaję się. Pracowałem w wydziale, który podlegał pod SB - powiedział Murawko podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej. - Ale żeby ukrócić spekulacje, to w roku '89 była komisja weryfikacyjna i każdy funkcjonariusz SB przechodził weryfikację. Ja osobiście nie przechodziłem żadnej weryfikacji, tylko z automatu zostałem przyjęty do policji. Tak zadecydował rząd solidarnościowy - tłumaczył.

Radny postanowił także odnieść się do kwestii tego, że jako emeryt pracuje w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie. Ten temat bowiem także wywołuje liczne komentarze. - Jestem przez to dyskryminowany, a z tego co mi wiadomo, nie jestem jedynym emerytem, który pracuje w samorządzie - mówił. Jednocześnie chciał, aby prezydent sporządził wykaz wszystkich emerytów i rencistów, którzy są zatrudnieni w jednostkach podległych miastu.

- Będzie nam trzeba się mocno zastanowić, czy my możemy takie informacje przetwarzać - odrzekł Czesław Renkiewicz. - Ale faktycznie pan radny nie jest jedynym emerytem pracującym w naszych jednostkach - przyznał prezydent.
Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- OKRUTNA PRAWDA
CZAS ABY LUDZIE POKAZALI DLA PANA RADNEGO ,GDZIE JEGO MIEJSCE JEST- NA EMERYTURZE .
autor:~Janusz
- do greg
Za tego prezydenta zatrudnienie w spółkach miejskich znalazło najwięcej szwagrów, synków, siostrzeńców i pociotków różnej maści.
autor:~Maciej
- Dyrektor MOPR za zatrudnianie tego SB-ka powinien być z...
Dyrektor MOPR za zatrudnianie tego emeryta,radnego ,byłego SB-ka w MOPR za nasze podatników pieniądze powinien być zwolniony już...
autor:~greg

wszystkie komentarze »


domy_surowystan
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


kama | 28.02.2018
DOMY DO WYKOŃCZENIA
nieruchomosci
suwalki.info

Reklama

REKLAMA
Czy strefa płatnego parkowania powinna zostać zlikwidowana?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: