Login:
Hasło:
Wiadomości
SUKSS Suwałki najlepszą drużyną turnieju w Łebie
SUKSS Suwałki najlepszą drużyną turnieju w ŁebieSuwalscy kadeci wzięli udział w turnieju piłki siatkowej w Łebie. Bez problemu wyszli z grupy, mimo obaw pokonali silnego przeciwnika w półfinale, a w ostatniej rozgrywce zmierzyli się z kadrą województwa lubelskiego. Jutro SUKSS weźmie udział w Ćwierćfinale Mistrzostw Polski.

W dniach 22-25 lutego siatkarze SUKSS Suwałki wzięli udział w Międzynarodowym Maratonie Piłki Siatkowej Kadetów w Łebie. Turniej ten rozgrywany jest od 20 lat i jest jednym z największych i najlepiej obsadzonych w kraju. W tym roku wystartowało w nim 20 zespołów w kategorii chłopców i 23 zespoły w kategorii dziewcząt. Był to ostatni sprawdzian suwalskich kadetów przed zbliżającym się Ćwierćfinałem Mistrzostw Polski.

Suwalczanie zajęli pierwsze miejsce w grupie, dzięki czemu w półfinale starli się z dobrze grającym Treflem Gdańsk i bez problemu wygrali. W finale SUKSS Suwałki podjął kadrę województwa lubelskiego i pokonał rywala 2:0. Najlepszym zawodnikiem Suwałk został Damian Krakowski, natomiast tytuł MVP całego turnieju otrzymał Michał Jamołowski również z suwalskiej drużyny.