Login:
Hasło:
Wiadomości
16 medali w grapplingu dla suwalczan
16 medali w grapplingu dla suwalczan Suwalczanie z ekipy grapplingowej Berserker's Team wzięli udział w mistrzostwach drużynowych na Litwie. Od poprzedniego roku grupa zrobiła znaczny postęp, ponieważ tym razem zawodnikom udało się zdobyć łącznie aż 16 medali. Dzięki temu suwalska drużyna uplasowała się na 4. miejscu.

Grupa Berserker's Team z Suwałk wzięła udział w drużynowych mistrzostwach walki wręcz Lithuanian Cup Wilno. Wśród juniorek grapplingu najlepiej wypadła Amelia Rzatkiewicz. Jedną z walk wygrała w ciągu 15 sekund, dzięki temu zdobyła srebrny medal. Seniorzy także pokazali klasę. W kategorii +100 kg miejsce 1. zajął Krzysztof Murawko, natomiast miejsce 2. Kacper Chmielewski.

Suwalscy trenerzy grapplingu zasłużyli się nie tylko odpowiednim przygotowaniem grupy. Miłosz Staśkiewicz i Piotr Targoński wywalczyli brązowe medale, natomiast trzeci trener Artem Susko sięgnął po srebro. Suwalska grupa Berserker's łącznie zdobyła 16 medali, co pozwoliło jej zająć drużynowo 4 miejsce. To duży przeskok zważywszy na to, że w poprzednim roku grupa zdobyła dwa medale.