suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Ferie pełne atrakcji i konkursów
Ferie pełne atrakcji i konkursówW Suwałkach nie brakuje pomysłów na zimowe szaleństwo. Aktualna pogoda sprzyja miłośnikom zimowych sportów, ale nie tylko oni będą mieli co robić. Również oferta kulturowa skłania mieszkańców do wychodzenia z domu. Portal suwalki.info także przygotował swoje propozycje, które wzbogacą Wasze ferie.

Już w sobotę WOSiR Szelment zaprasza wszystkich miłośników sportów zimowych na imprezę rozpoczynającą ferie. Odbędą się m.in. mistrzostwa snowtubingu, darmowe lekcje jazdy na nartach, bicie rekordu w robieniu orzełków na śniegu, czy konkursy z nagrodami. Ponadto od poniedziałku dzieci i młodzież mają okazję uczestniczyć w zajęciach rekreacyjnych w suwalskim Aquaparku, zająć się modelarstwem, poćwiczyć Karate, Taekwondo czy sprawdzić swoje umiejętności na ściance wspinaczkowej.

Z myślą o tych, którzy spędzają ferie w mieście, Suwalski Ośrodek Kultury przygotował bogatą ofertę zajęć artystycznych. Od poniedziałku do piątku młodzi suwalczanie mogą wybrać się m.in. na warsztaty z malowania lub rzeźby i ceramiki. Wielu uczniów na pewno chętnie zainteresuje się nauką tańca klasycznego czy nowoczesnego. Znajdzie się również coś dla miłośników teatru – warsztaty improwizacji tekstu i ekspresji scenicznej. Początkujący muzycy mogą podszkolić się w Akademii Gitary, natomiast na doświadczonych graczy czeka Klub Miłośników Bluesa.

W poniedziałkowy wieczór nie można przegapić spektakularnego pokazu sztuki iluzjonistycznej Champions of Illusion, w którym to artyści przy współpracy publiczności mają zapewnić niezapomnianą rozrywkę. Ostatnie bilety na to nadzwyczajne show można wygrać w naszym konkursie. SOK Suwałki ponadto zaprasza na środowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego, Warsztaty Rękodzieła Decoupage czy piątkowy wernisaż wystawy Pabla Picassa. Wiele atrakcji zapewni również Muzeum Okręgowe i Biblioteka im. Marii Konopnickiej. Codziennie będzie też czynne lodowisko, na którym można jeździć od 10 do 17:45.

Dorośli suwalczanie w sobotni wieczór mogą potańczyć na Karnawałowym Balu Bezalkoholowym. Nie zabraknie dobrej muzyki, pysznego jedzenia i konkursów z nagrodami. Dzieci mogą się świetnie bawić przez pięć dni na półkoloniach w Hotelu Loft zorganizowanych przez Centrum Innowacyjnej Edukacji. Uczestnicy będą mieli zapewnioną opiekę, posiłki, wyjazdy, seanse kinowe i mnóstwo innych atrakcji.

Wolne dni urozmaici suwalczanom również portal suwalki.info. Już teraz możecie wygrać bilety na poniedziałkowe wydarzenie „Champions of illusion”. Podczas ferii będą pojawiały się kolejne konkursy, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Zachęcamy do śledzenia zakładki Konkursy »Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- Brawo PiS
Nareszcie ferie pełne imprez i zajęć
autor:~Bogdan
- ferie
Dobrze że tyle się dzieje dzieciaki może nie będą siedziały w domach przed komputerami
autor:~bartoszław

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 18.01.2018
IKEA dowóz Suwałki
IKEA dowóz Suwałki

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Montaż kamer Suwałki | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: