suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Fotografia w ekstremalnych warunkach – spotkanie z Bartoszem Stróżyńskim
Fotografia w ekstremalnych warunkach – spotkanie z Bartoszem StróżyńskimNa polskim biegunie zimna zawita fotografik, filmowiec i muzyk w jednym. Zaprezentuje zdjęcia z Antarktyki, opowie o swoich podróżach oraz o zamiłowaniu do robienia fotografii i filmów w ekstremalnych warunkach, oraz przybliży projekt „Trzy sztuki w Antarktyce”.

19 stycznia PWSZ w Suwałkach będzie gościć Bartosza Stróżyńskiego – fotografika, filmowca i muzyka, który szczególnie upodobał sobie robienie zdjęć w trudnych warunkach pogodowych – najbliższe mu są Antarktyda i Arktyka. Artysta jest laureatem wielu prestiżowych konkursów fotograficznych organizowanych na całym świecie, również od wielu lat współpracuje z pismem National Geographic. Wydał także album „Podwodne zauroczenie”.

Stróżyński pokaże prezentację multimedialną oraz będzie opowiadał o swoich przygodach pod wodą, jak i na mroźnych lądach. Przybliży również projekt „Trzy Sztuki w Antarktyce” - artystyczny rejs jachtem żaglowym, z którego na żywo prowadzono radiową relację. W projekt zaangażowani byli Olaf Lubaszenko i Adam Nowak z zespołu „Raz, dwa, trzy”. Na patio będzie można zobaczyć wystawę 27 zdjęć z tego przedsięwzięcia. - Myślę, że wydarzenie może być niezwykłym doznaniem estetycznym na naszym suwalskim biegunie zimna – mówi Hubert Stojanowski współorganizator spotkania.

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia znajdziecie tutaj »Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- ekstremalnie
to my znów na drogach suwalskich mamy. błota pośniegowego tyle, że ledwo można jechać!
autor:~sylwio
- podziwiam
tych wszystkich, którzy wybierają się w taki trudne miejsca. na pewno jest to niesamowite doznanie, chociaż może być i niebezpiecznie
autor:~lisia kita

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 16.01.2018
MIESZKANIA POD INWESTYCJĘ
3 pokojowe na Osiedlu Zielona Dolina - ul. Klonowa...

Reklama

REKLAMA
Czy Twoim zdaniem w Suwałkach jest potrzebne nowe centrum handlowe?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: