suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Minister Zieliński zapewnia, że zostaje w MSWiA
Minister Zieliński zapewnia, że zostaje w MSWiA- Pozostaję na swoim stanowisku, będę współpracował z ministrem Brudzińskim - powiedział radiu RMF FM Jarosław Zieliński. Uspokoił też komendantów wszystkich służb, że ich pozycja będzie niezagrożona. W niedzielę Zieliński uroczyście rozpocznie budowę strażnicy w Suwałkach.

Powołanie na ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachima Brudzińskiego mogło zachwiać pozycję Jarosława Zielińskiego. Suwalczanie zastanawiali się, czy nowy szef resortu pozostawi Zielińskiego na dotychczasowej pozycji. - Ciekawe co z naszym ministrem - pytali. Niektórzy żartobliwie sugerowali, że podobnie jak w miniserialu „Ucho Prezesa”, także w rzeczywistości Zielińskiego uratują suwalskie kartacze. Inni nie mieli wątpliwości. - Z tego rozdania kart, Zieliński jest dobrą, stałą kartą - napisał jeden z użytkowników portalu suwalki.info.

Do sprawy odniósł się sam wiceminister. - Chciałbym uspokoić wszystkich komendantów, służby podległe ministrowi spraw wewnętrznych i administracji - zmiana na stanowisku ministra nic nie zmienia, jeżeli chodzi o ich pozycję - zapewnił. Gwarantem osobowym tego, że będzie kontynuacja tej polityki, jaka była dotąd, jestem ja, pozostawanie na tym samym miejscu przeze mnie- powiedział radiu RMF FM.

Jarosław Zieliński nawet na chwilę nie przerywa swoich ministerialnych obowiązków. Już w najbliższą niedzielę weźmie udział w uroczystościach związanych z rozpoczęciem budowy nowej strażnicy Państwowej Straży Pożarnej w Suwałkach. W poniedziałek z kolei będzie uczestniczył w odprawie rocznej suwalskiej policji.

Źródło: RMF FM



Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- Zostanie...
Nie mam wątpliwości ze zostanie nie dłużej niz do wyborów.
autor:~też z Suwałk
- Jaka strażnica
Nie macie na co wydawać pieniędzy
autor:~Jool
- Przypuszczam
Brudziński jest na tym stanowisku nowy więc "zielony". Musi korzystać z wiceministrów, którzy już się znają na tym co robią.
autor:~Alex

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018




dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


kama | 12.01.2018












PPUH LUDWIK
Meble Młodzieżowe VOX

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


Turystyka



Ogłoszenia - Suwałki | Montaż kamer Suwałki | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: