suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Nowa jakość imprezy, czyli Karnawałowy Bal Bezalkoholowy
Nowa jakość imprezy, czyli Karnawałowy Bal Bezalkoholowy Nie wszystkim podczas zabawy potrzebne są procentowe rozweselacze. Imprezą nowej jakości ma być Karnawałowy Bal Bezalkoholowy. Organizatorzy gwarantują dobrą muzykę, konkursy z nagrodami oraz smakowite menu. Już teraz zgłosiło się kilkadziesiąt par. Wciąż są wolne miejsca.

Chociaż Karnawałowe Bale Bezalkoholowe od lat organizowane są w całej Polsce, w Suwałkach jest to jeszcze swoista nowość. - Chcielibyśmy jednak, aby taka impreza była organizowana w naszym mieście regularnie - mówi Jan Szymczyk, organizator. Jak bowiem przekonuje, dobrze bawić się można też bez procentowych rozweselaczy. - Przyszedł czas nowej kultury, czyli kultury niepicia - przekonuje.

Pierwszy Karnawałowy Bal Bezalkoholowy poprowadzi para wodzirejów z Krakowa. - Beata i Marcin Mądrzy specjalizują się w tego typu imprezach - podkreśla organizator. Poza dobrą muzyką, zaserwują gościom różnego rodzaju konkursy z nagrodami. Uczestnicy będą mogli wygrać ciekawe gadżety oraz słodkie wypieki. O stronę kulinarną zadba z kolei Jan Kalinowski wraz ze swoim zespołem kucharzy. Uczestnicy imprezy będą mogli spróbować 10 przystawek, 3 dań głównych, smakowitych przekąsek i słodkiego co nieco.

Jak się okazuje, chętnych na imprezę bez alkoholu nie brakuje. Już teraz zgłosiło się kilkadziesiąt par. Co ważne, są to ludzie w różnym wieku. - Rozpiętość wiekowa jest naprawdę bardzo duża. Bawić się z nami chcą zarówni dwudziestokilkulatkowie, jak i osoby po 60-tce - informuje Szymczyk. Jednocześnie zaprasza tych, którzy się jeszcze nie zdecydowali na uczestnictwo balu. - Zapraszamy pary małżeńskie, narzeczeńskie i grupy przyjaciół, a także osoby samotne, które pragną hucznie przeżyć czas styczniowej karnawałowej nocy - mówi.

Karnawałowy Bal Bezalkoholowy odbędzie się 20 stycznia w nowej Sali Bufetowo-Konferencyjnej przy ulicy Młynarskiego 2. Impreza rozpocznie się o godzinie 19.00. Szczegóły oraz informację odnośnie płatności znajdziecie tutaj »Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- bal
takie wydarzenie to dla większości coś tak abstrakcyjnego, że hoho
autor:~yyy
- hmm
no jest to ciekawa propozycja :) w dobrym towarzystwie na pewno by było fajnie!
autor:~lilka

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


kama | 11.01.2018
IKEA dowóz Suwałki
IKEA dowóz Suwałki

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: