suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
48 rodzin z nowym mieszkaniem
48 rodzin z nowym mieszkaniemRok trwała budowa pierwszego bloku, który powstał w ramach programu „Od najemcy do właściciela”. Dziś mieszkańcy budynku odebrali klucze. Niektórzy planują szybkie wykończenie swojego lokalu i wprowadzenie się już za miesiąc. zobacz zdjęcia »

- To pierwsza nasza realizacja jako spółki ZBM TBS. Zawarliśmy już wszystkie umowy i obecnie przekazujemy mieszkania - powiedział Jarosław Lebiediew z ZBM TBS. - Mieszkania są udostępniane w formule stopniowego dochodzenia do własności. Nazwaliśmy to od najemcy do właściciela - dodał.

W budynku zlokalizowanym pomiędzy ulicą Pułaskiego 24 E i 24 F znajduje się 48 lokali o  powierzchni 45, 52, 54 i 65 metrów. Budynek jest trzyklatkowy, czterokondygnacyjny z pomieszczeniami przynależnymi, miejscami parkingowymi oraz placem zabaw. Całkowita wartość wybudowania bloku wyniosła 7 mln 306 tys. zł. Projektantem bloku jest Andrzej Balunowski. Inwestycję wykonało Przedsiębiorstwo Budowlano-Remontowe B Complex.

Połowę lokali zajmą suwalczanie do 30. roku życia. 17 mieszkań przydzielono z kolei osobom do 40 lat. Jak się jednak okazuje, mieszkaniami zainteresowani byli także starsi suwalczanie. 5 lokali przyznano osobom do 51 lat, a w 2 zamieszkają ci, którzy przekroczyli ten wiek.

Oddany dziś blok nie będzie jedyny. Spółka ZBM TBS planuje już budowę dwóch kolejnych bloków. Mają być one zlokalizowane pomiędzy ulicą Reja i Pułaskiego.Dodaj komentarz »

Dowiedz się więcej
Ruszyła budowa „bloku na wynajem” (2016-11-28)

Ostatnio dodane komentarze
- Czy ktoś wie?
A mieszkania w tym nowo zaplanowanym bloku między Pułaskiego, a Reja też już rozdysponowane?
autor:~polka
- Tbs
W moim przypadku wlasnosc po 10 latach, w sumie 1000 zł mniej niż u prywatnego dewelopera za m2 u którego też trzeba szpachlowac ściany...
autor:~Over
- mieszkanie
Dlaczego wszyscy się tak martwią cudzymi sprawami, Każdy niech ogarnie wokół siebie i nie krytykuje wszystkiego i wszystkich w okół. K...
autor:~starucha

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


kama | 19.12.2017
REKLAMA
SUWALKI.INFO
Reklama na rok 50% taniej!

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: