suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Dwanaście kolęd od suwalskich artystów
Dwanaście kolęd od suwalskich artystów„Witaj Gwiazdko…!” to nowa świąteczna płyta, którą nagrało pięcioro utalentowanych muzyków z Suwalszczyzny. Korzystając z propozycji firmy RESO Europa Service, stworzyli piękny projekt, którego efektem jest płyta z dwunastoma kolędami. zobacz zdjęcia »

RESO Europa Service postanowiła wesprzeć młode muzyczne talenty z Suwalszczyzny i zaproponowała trzem artystkom nagranie profesjonalnej płyty z kolędami. Mezzosopranistka Natalia Ołów, klarnecistka Wiktoria Krużyk oraz skrzypaczka Klaudia Korycka z entuzjazmem przyjęły propozycję i zabrały się do pracy nad tworzeniem unikalnego projektu. W nagraniu suwalszczankom towarzyszyło dwóch muzyków: Mariusz Dubrawski (fortepian) oraz Tomasz Bielski (saksofon). Efektem wysiłku artystów oraz sztabu ludzi jest płyta „Witaj Gwiazdko…!” z dwunastoma kolędami.

Wydawcą płyty jest RESO Europa Service Sp. z o. o. natomiast współwydawcą zostali Park Naukowo-Technologiczny Polska-Wschód Sp. z o. o. oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Suwałkach. Inicjatorem i pomysłodawcą projektu jest Bronisław Woźnialis, Prezes Zarządu RESO Europa Service. – Zdecydowaliśmy się na wydanie płyty, ponieważ zależało nam na promocji trzech utalentowanych artystek z Suwalszczyzny. Natalia, Wiktoria i Klaudia koncertują po całej Polsce, a także Europie, a w Suwałkach nadal nie wszystkim są znane – powiedział Bronisław Woźnialis.

- Ponadto co roku przed świętami wręczamy naszym pracownikom oraz partnerom coś unikalnego, a zarazem związanego z regionem. Uznaliśmy, że płyta „Witaj Gwiazdko…!” będzie doskonałym prezentem na tegoroczne święta – dodał Prezes RESO.

Muzycy, którzy brali udział w nagraniu wspominają, że dzięki wzajemnemu zrozumieniu udało się stworzyć ciekawą płytę. - Projekt był bardzo dynamiczny. Moim zadaniem było dobranie odpowiedniego składu instrumentalistów. Dwóch fenomenalnych warszawskich muzyków zdecydowało się podjąć z nami współpracę w tworzeniu wspólnego projektu. Powstała niesamowicie zgrana i rozumiejąca się grupa – powiedziała Natalia Ołów, mezzosopranistka i kierownik artystyczny projektu. Pracowało nam się wspaniale, mimo że mieliśmy na to tylko miesiąc. Płyta jest dedykowana nie tylko miłośnikom muzyki operowej - została stworzona w nieco lżejszym stylu, więc myślę, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie – podsumowała śpiewaczka.

Płyta nie trafi do otwartej sprzedaży, jednak będzie ją można zdobyć pozyskując bilety na koncert, który odbędzie się 20 stycznia 2018 r. w Suwalskim Ośrodku Kultury. W tym dniu o godz. 19:00 w Sali im. A. Wajdy rozpocznie się Koncert Noworoczny WITAJ GWIAZDKO

Fot., źródło: ResoDodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- TEŻ
Chcę płytę
autor:~PawelSuw
- kolędy
A dlaczego tej płyty nie można kupić, np: internetowo??
autor:~Józef
- wow
jaka ładna ta brunetka!
autor:~troll

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 19.12.2017
Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Edusa
.

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: