suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Drogowcy znokautowani przez zimę
Drogowcy znokautowani przez zimę Wbrew wcześniejszym zapewnieniom zima ponownie zaskoczyła suwalskich drogowców. Chociaż ZDiZ wielokrotnie miał okazję do przetestowania sprzętu, to w dalszym ciągu mieszkańcy miasta nie mogą liczyć na szybką interwencję służb. Stłuczek było co niemiara.

Feralna seria rozpoczęła się tuż po 13.00, kiedy to doszło do poważnego wypadku na trasie Suwałki-Bakałarzewo. Kierujący pojazdem marki renault stracił panowanie nad autem, zjechał na przeciwległy pas uderzając w ciężarowego dafa, który uderzył z kolei w tylną część mercedesa. Jak poinformowała Anna Wałecka-Chamiuk z biura prasowego KMP w Suwałkach, trzech mężczyzn rannych w wypadku odwieziono do szpitala.

Dramat rozgrywał się także na suwalskich ulicach. Chociaż drogowcy wielokrotnie zapewniali, że są przygotowani na nadejście zimy i kapryśna aura ich nie zaskoczy, to nie znalazło to odzwierciedlenia na suwalskich ulicach. Do godziny 15.30 doszło łącznie do 8 zdarzeń drogowych. Zablokowane były między innymi: Waryńskiego, Dwernickiego, Wojska Polskiego oraz Korczaka. Swojej irytacji na warunki panujące na drogach nie kryli również użytkownicy portalu suwalki.info. - Trzeba saniami chyba jeździć na nartach – pisze jeden z czytelników. - Drogowcy czekają chyba na odwilż – dodaje. - Drogi śliskie, żadnego pługu – irytuje się kolejny z użytkowników.

Jak zapewnia Zarząd Dróg i Zieleni W Suwałkach, w związku z opadami śniegu w nocy rozdysponowano posypywarki oraz pługi śnieżne. Odśnieżono drogi osiedlowe i dojazdowe. Przystanki komunikacji miejskiej i chodniki oczyszczały natomiast brygady ręczne.

Wypadków i kolizji nie brakowało również poza miastem. Do poważnego wypadku doszło około godziny 18.30 w miejscowości Rudniki. Samochód osobowy zderzył się z pociągiem. W szpitalu znaleźli się zarówno maszynista, jak i kierowca auta oraz pasażer. Do kolizji doszło również między innymi w miejscowościach: Bakaniuk, Motule Stare, Filipów Trzeci. Warunki na drogach w dalszym ciągu pozostają bardzo trudne.Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- Johny
Był pan w Łodzi panie drejer ?
autor:~Maciej
- jakie wymagania
jest zima i ma swoje prawa. Narzekają pewnie najczęściej Ci, co to przed własnym domem nawet nie mają sprzątnięte. Zasoby ludzkie i spr...
autor:~johny
- sprzęt
Robiliśmy jelczami, różnica jest taka że były sprawne a robota dobrze zorganizowana. Jak się umie i chce to można i koniami.
autor:~jan

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


tombak | 15.12.2017
Bajkowo
Usługi Rekreacyjne
Bajkowe wakacje 2018 - Stegna 07-16 sierpnia 2018 ...

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: