suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Baba z lodu w ramach „Babskich wieczorów”
Baba z lodu w ramach „Babskich wieczorów”Grudzień to czas świątecznych porządków oraz poszukiwań prezentów. W natłoku obowiązków warto jednak nie zapominać o sobie. Cinema Lumiere wychodzi naprzeciw potrzebom kobiet, oferując im świetną rozrywkę w cyklu „Babskie wieczory”.

W tym miesiącu wśród propozycji znajdują się dwa filmy „Kobieta z lodu” oraz „Maudie”. „Baba z ledu”, bo tak brzmi pierwotna nazwa to opowieść o kobiecie, która po śmierci męża mieszka samotnie w rodzinnym domu. Jej dwaj dorośli już synowie odwiedzają ja wraz ze swoimi żonami i dziećmi, ale te wizyty na ogół kończą się kłótniami, więc atmosfera w rodzinie jest nienajlepsza. Kiedy Hana spotyka Bronę – twardego mężczyznę uzależnionego od pływania w morzu zimą, przed kobietą otwiera się nagle zupełnie nowy świat. Brona przyjmuje Hanę do swojego zespołu morsów, a ona stopniowo uczy się pokonywać strach przed lodowatą wodą. Przede wszystkim jednak na nowo uczy się kochać.

„Maudie”, to z kolei wzruszająca opowieść oparta na życiu malarki Maud Lewis, współcześnie uważanej za jedną z najważniejszych kanadyjskich artystek. Jest to niesamowita historia o romansie pomiędzy samotnikiem, a kruchą, ale pełną energii kobieta, która pragnie niezależności, by móc z wielką pasją malować swoje wyjątkowe obrazy.

Film będzie można zobaczyć już w najbliższą środę podczas „Babskich wieczorów”. Seans odbędzie się o 17.30 w Cinema Lumiere. Portal suwalki.info jest patronem medialnym cyklu filmowego.

Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- rozrywka
święta świętami, ale dla siebie czas też trzeba znaleźć. Wtedy i robota lepiej pójdzie, jak człowiek oprócz obowiązków i odrobinę przyj...
autor:~inicjał

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 12.12.2017
IKEA dowóz Suwałki
IKEA dowóz Suwałki

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: