suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Zima pełna atrakcji z Centrum Innowacyjnej Edukacji
Zima pełna atrakcji z Centrum Innowacyjnej EdukacjiWarsztaty ze sztucznym śniegiem, spotkanie z magikiem, bal przebierańców czy wyjazd do parku trampolin - m.in. takie atrakcje czekają na dzieci podczas ferii zimowych 2018. Na zabawę zaprasza Centrum Innowacyjnej Edukacji. Z okazji Mikołajek z portalem suwalki.info przygotowało też specjalny konkurs.

Podczas zbliżających się ferii zimowych mali suwalczanie nie będą się nudzić. Zadba o to Centrum Innowacyjnej Edukacji, które w Hotelu Loft zorganizowało dwa tygodniowe turnusy półkolonii. To właśnie tam dzieci będą mogły wziąć udział w przygotowanych zabawach i atrakcjach. A tych z pewnością nie zabraknie. Jak informuje Karolina Świtaj - organizatorka ferii, specjalnie dla małych uczestników przygotowano jazdę symulatorem ambulansu, eksperymenty z suchym lodem i sztucznym śniegiem, warsztaty artystyczne w SOKu, seans filmowy w Cinema Lumiere oraz bal przebierańców.

To jednak jeszcze nie wszystko. Uczestnikom obu tygodniowych półkolonii zostaną zorganizowane także ciekawe wycieczki. Dzieci z pierwszego turnusu odwiedzą Hotel Gołębiewski w Mikołajkach, gdzie spędzą czas między innymi na torze saneczkowym i w Aqua Park Tropikana. Mali uczestnicy drugiego turnusu pojadą z kolei do Białegostoku. Tam będą gościć w Pałacu Branickich, Muzeum Medycyny i Farmacji oraz w parku trampolin.

- Półkolonie rozpoczynają się 22 stycznia. Zapraszamy dzieci od 7 do 13 lat - mówi Karolina Świtaj. Jak dodaje, uczestnicy będą mieli także zapewnione posiłki w restauracji Tatarak i transport na wycieczki. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwać będzie wykwalifikowana kadra opiekunów. Szczegóły dotyczące terminów, a także opłat znajdują się tutaj ».

Z okazji dzisiejszych Mikołajek Centrum Innowacyjnej Edukacji wraz z portalem suwalki.info przygotowało specjalny konkurs. Co będzie można wygrać? O tym dowiecie się w zakładce konkursy » na naszej stronie.

Portal suwalki.info jest patronem medialnym Ferii Zimowych 2018.„”Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- wyzywienie
a czy jedzenie serwowane w Lofcie będzie dostosowane do tego, co jeść pogą, powinny i lubią dzieci w tym wieku?
autor:~Alicja
- półkolonie
moje dziecko była na tych letnich. bardzo sobie chwaliła pobyt tam. co wazne nie tylko była zabawa, ale też nauka.
autor:~mamma


bez prowizjiwszystkie komentarze »


dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


kama | 06.12.2017
Szkoła Języków Obcych ML
Zajęcia językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych...

Reklama

REKLAMA
Ile pieniędzy zamierzasz wydać na przygotowanie świąt Bożego Narodzenia?
mniej niż 500 zł
500 - 700 zł
700 - 1000 zł
więcej niż 1000 zł

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2017. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: