suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Gala Młodej Pary, czyli jak zorganizować idealny ślub
Gala Młodej Pary, czyli jak zorganizować idealny ślubSpotkania z wystawcami, pokazy mody ślubnej czy koncerty zespołów weselnych - to i wiele więcej czeka na wszystkie pary, które pojawią się w najbliższą niedzielę na Wielkiej Gali Młodej Pary. Nietuzinkowa oprawa wydarzenia przybliży atmosferę wymarzonego ślubu i wesela.

Prezentacja lokalnego rynku ślubnego będzie miała miejsce na hali OSiR. To właśnie tam pojawi się około 30 wystawców. Swoje artykuły i usługi związane z branżą ślubną prezentować będą firmy z Suwałk, Ełku, Olecka, czy Augustowa.

Pary planujące wesele zapoznają się między innymi z najnowszymi trendami związanymi z modą ślubną. W gronie wystawców znalazły się także zakłady fotograficzne i firmy zajmujące się filmowaniem uroczystości. Swoje usługi zaprezentują wodzireje, którzy poprowadzą weselną zabawę.

Każdy wie, jak ważny podczas wesela jest katering. Wszystkie przyszłe pary młode będą mogły zapoznać się z menu, jakie proponują lokalne firmy. Co ważne, wybierać będzie można nie tylko z tradycyjnych potraw. Na Gali pojawią się także firmy oferujące kuchnię dalekiego wschodu oraz te, które urozmaicą wesele pysznymi drinkami.

Podczas Wielkiej Gali Młodej Pary nie zabraknie także atrakcji i konkursów z cennymi nagrodami. Na scenie zaprezentują się weselne zespoły, swój koncert da także Marcin Siegieńczuk. To właśnie on poprowadzi całe wydarzenie.

Wielka Gala Młodej Pary odbędzie się 10 grudnia na Hali OSiR w godzinach 10-17. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy w najbliższej lub nieco dalszej przyszłości planują swój ślub. - Specjaliści związani z branżą ślubną pomogą Wam wybrać to, co dla Was ważne, dobre i cenne - zapewniają. Portal suwalki.info jest patronem medialnym wydarzenia.Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- targi
targi na 30 wystawców... żeby na 300 to ja rozumiem
autor:~monia
- wesele
i rok to nieraz za mało. zależy w jakim miesiącu i na ile gości jest organizowane wesele
autor:~panna młoda
- targi
taka impreza to dobra dla tych, co przynajmniej za rok planują wesele. bo wiadomo, że to minimum na przygotowanie
autor:~ana


bez prowizjiwszystkie komentarze »


dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


kama | 05.12.2017
PRZEDS. TURYSTYCZNE
WIGRY
Białoruś -Grodno wycieczka 1 dniowa NOWA OFER...

Reklama

REKLAMA
Ile pieniędzy zamierzasz wydać na przygotowanie świąt Bożego Narodzenia?
mniej niż 500 zł
500 - 700 zł
700 - 1000 zł
więcej niż 1000 zł

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2017. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: