suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Powalczą o Złotą Podkowę Pegaza
Powalczą o Złotą Podkowę PegazaJuż po raz 16. w naszym mieście odbędą się Ogólnopolskie Spotkania z Monodramem „O Złotą Podkowę Pegaza”. Na trzy dnia w Suwalskim Ośrodku Kultury zagoszczą młodzi a także dorośli monodramiści. Tegoroczny program zapowiada się wyjątkowo interesująco.

Spektaklem „Różewiczogranie” w wykonaniu Wiesława Komasy rozpocznie się szesnasta już edycja Ogólnopolskich Spotkań z Monodramem o Złotą Podkową Pegaza. Od czwartku do soboty na scenie Suwalskiego Ośrodka Kultury wszyscy chętni zobaczą szesnaście kreacji aktorskich. Wśród uczestników znajdują się zarówno utalentowani amatorzy jak również zawodowi aktorzy z Polski i z zagranicy. Uczestnicy zmierzą się z tekstami między innymi: Witolda Gombrowicza, Michaiła Bułhakowa, Gabriela G. Marqueza czy Erica Bogosiana. Miłośnicy monodramu będą mogli zobaczyć także spektakle w wykonaniu znanych i uznanych aktorów: Wiesława Komasy i Jowity Budnik.

Suwalskie spotkania z monodramem adresowane są do młodzieży oraz osób dorosłych z całego kraju, zarówno amatorów, jak i aktorów zawodowych i studentów szkół artystycznych. W jury zasiadają uznani specjaliści – aktorzy i reżyserzy scen polskich. Monodram jest bardzo wymagającym środkiem ekspresji – musi być prowadzony w ciągłej relacji z widzem. Szczegółowy program prezentacji konkursowych wraz z opisami spektakli oraz przedstawień mistrzowskich znajduje się na stronie ».

Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- monodram
lubię na to chodzić
autor:~capturedf
- aktorzy
bedą bardzo dobrzy aktorzy, w szczególności Jowita Budnik
autor:~sisi

wszystkie komentarze »


domy_surowystan
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 04.12.2017
IKEA dowóz Suwałki
IKEA dowóz Suwałki

Reklama

REKLAMA
Czy strefa płatnego parkowania powinna zostać zlikwidowana?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: