suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Grudniowe atrakcje na placu Konopnickiej
Grudniowe atrakcje na placu Konopnickiej Rozpoczął się grudzień. Przed nami Mikołajki, Święta Bożego Narodzenia, Sylwester. Mieszkańcy miasta mogą liczyć na szereg atrakcji. Suwalski ratusz opublikował właśnie harmonogram bożonarodzeniowych imprez.Już 6 grudnia na placu Marii Konopnickiej o godzinie 17.00 odbędzie się uroczyste rozświetlenie miejskiej choinki. Przy okazji tego wydarzenia wystąpi Studio Piosenki Świetliki. Podczas imprezy przeprowadzane będą konkursy z nagrodami oraz rozdawane będą słodkie upominki dla dzieci. Wydarzenie zakończy się wspólnym kolędowaniem.

Natomiast w sobotę 16 grudnia o godzinie 17.00, również na placu Marii Konopnickiej odbędzie się otwarcie Jarmarku Świątecznego. Wszyscy chętni będą mogli zakupić oryginalne świąteczne upominki i bożonarodzeniowe specjały. Imprezę zainauguruje koncert zespołu Zmiana Wachty, następnie odbędą się animacje dla dzieci i warsztaty rodzinne. Stoiska będą na placu będą rozstawione do wtorku – 19 grudnia.

W niedzielę 17 grudnia po 13.00 na placu Marii Konopnickiej odbędzie się Wigilia Miejska. Jest to wyjątkowy czas kiedy wszyscy chętni mogą podzielić się opłatkiem i złożyć sobie życzenia. Będzie również kolędowanie z zespołem Shamrock i Beciakami, poczęstunek wigilijny, spotkanie ze św. Mikołajem, żywa stajenka oraz konkursy z nagrodami.

Grudzień na placu Marii Konopnickiej zakończy impreza sylwestrowa. Wydarzenia rozpocznie się o 21.00. W programie starcie DJ-ów – Andy Tass i DJ Suchy, koncert gwiazdy – Wander Yeras czyli przeboje w klimacie pop, rock, disco, a także pokaz sztucznych ogni i konkursy z nagrodami.


Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- A co to za gwiazda wander teras?
Próbowałem wygooglować tę sylwestrową gwiazdę i wyskakuje mi tylko Bogumiła Wander. Wie ktoś co to za gwiazda i z jakiego kraju?
autor:~Marianek
- dj na sylwka suchy!!!
znowu suchy sie naj....ie. wstyd kogos takiego zapraszac!!!!
autor:~marta

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 02.12.2017
PPUH LUDWIK
Meblościanki w super cenach

Reklama

REKLAMA
Czy Twoim zdaniem w Suwałkach jest potrzebne nowe centrum handlowe?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: