suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Psiego parku nie będzie
Psiego parku nie będzieW planach był labirynt, platforma, slalom, szałas czy pierścienie do przeskoków - już od kilku miesięcy suwalskie czworonogi miały bawić się w psim parku. Inwestycja, która zebrała tyle samo zwolenników co przeciwników jednak nie powstanie. Dlaczego?

Psi park to pomysł, który od początku wzbudzał skrajne emocje. Zdaniem właścicieli czworonogów, to idealne miejsce do zabawy ze zwierzętami. W planach była budowa między innymi labiryntu, platformy, slalomu, szałasu, pierścieni do przeskoków czy drążka do przeskakiwania. Teren miał być ogrodzony, oświetlony i wyposażony w kosze z tak zwanym psim pakietem.

Budowa parku dla czworonogów nie wszystkim się jednak podobała. - Jeśli przy Andersa i Putry powstanie psi park, to jak tam mieszkać czy spacerować? Smród na odległość! - mówili przeciwnicy tej inwestycji. Doszło nawet do tego, że jedna z mieszkanek pod swoim wnioskiem o zaniechanie inwestycji zebrała 100 podpisów.

To jednak nie jej sprzeciw spowodował, że inwestycja nie zostanie zrealizowana. Jak poinformował Kamil Sznel z suwalskiego ratusza, przyczyniły się do tego zbyt wysokie ceny, jakie w swoich ofertach wskazywali potencjalni wykonawcy. - Opiewały one na ponad 200 tysięcy złotych - podał. Zgodnie z pierwotnym projektem, park miał kosztować 100 tysięcy.

Do przetargu podchodzono dwukrotnie. Ostatecznie suwalscy radni zadecydowali, że inwestycja, która zwyciężyła w Budżecie Obywatelskim 2017, w ogóle nie będzie zrealizowana.Dodaj komentarz »

Dowiedz się więcej
Kto nie chce Psiego Parku? (2017-06-23)
Psi Park jeszcze w wakacje (2017-05-02)
Psi park - potrzebna inwestycja czy marnowanie pieniędzy? (2016-10-25)
Psi park nie daje za wygraną (2016-08-22)

Ostatnio dodane komentarze
- Korekta herbu Suwałk
Jak tak kochacie psy, to wyrzućcie psa z herbu Suwałk
autor:~Zorro
- psy na obrzeża Suwałk a park TO DLA LUDZI
Właściciele psów niech zrobią sobie zrzutkę pieniędzy i urządza park dla swoich pupili za cmentarzem na reja super sprawa a ile zdrow...
autor:~MARIA
- czworonogi...
Tak ogólnie rzecz biorąc,po przeczytaniu wpisów zamieszczonych powyżej...twierdzę,że...im bardziej poznaję ludzi,tym bardziej kocham zw...
autor:~Ikaria.


bez prowizjiwszystkie komentarze »


dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


kama | 28.11.2017
INDECO - Szafy z Drzwiami Suwanymi, Zabudowy Wnęk
Szafy z drzwiami suwanymi INDECO

Reklama

REKLAMA
Ile pieniędzy zamierzasz wydać na przygotowanie świąt Bożego Narodzenia?
mniej niż 500 zł
500 - 700 zł
700 - 1000 zł
więcej niż 1000 zł

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2017. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: