suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Z parasola wiceministra Zielińskiego śmieje się cały internet
Z parasola wiceministra Zielińskiego śmieje się cały internetKto by przypuszczał, że otwarcie posterunku w niewielkich Wydminach obiegnie cały kraj. A wszystko za sprawą parasolki Jarosława Zielińskiego, którą nad wiceministrem trzymał jego podwładny. - Czyżby była zbyt ciężka - pytają internauci? Niektórzy porównują posła z Suwałk do Królowej Elżbiety.

W poniedziałek wiceminister MSWiA wziął udział w uroczystościach związanych z przywróceniem posterunku policji w miejscowości Wydminy. Jak się jednak okazuje, to nie reaktywacja, a cała oprawa uroczystości wzbudziła największe zainteresowanie. Na specjalne traktowanie mógł bowiem liczyć Jarosław Zieliński, nad którym noszono parasolkę. Specjalnie dla wiceministra zostało zabezpieczone też przejście dla pieszych.

Internauci, którzy pamiętają jeszcze rozsypywane nad wiceministrem konfetti, nie mogli pozostawić tej sytuacji bez komentarza. W internecie zawrzało. - Trzeba było postawić słupki przed przejściem dla pieszych i postawić policjanta z drogówki, bo przechodzi osoba nie mogąca unieść parasola - napisał jeden z internautów. - Powinna być lektyka!! I trochę konfetti - może zostało trochę tych, które nacięła @PolskaPolicja w Białymstoku... - dodał ktoś inny na Twitterze.

Internauci zaczęli także porównywać posła z Suwałk do królowej Elżbiety II. Jak jednak zauważyli, brytyjska monarchini nie potrzebuje nikogo do noszenia parasola. W przeciwieństwie do wiceministra, 90-letnia królowa radzi sobie sama.

Do sprawy odniósł się sam Jarosław Zieliński. - W nawiązaniu do sytuacji z Wydmin: w przyszłości zwrócę uwagę, aby takie okoliczności nie miały miejsca - napisał na swoim profilu na Twitterze.

Fot. Sławomir Kędzierski, „Gazeta Olsztyńska”Dodaj komentarz »

Dowiedz się więcej
Konfetti dla ministra Zielińskiego na ustach całej Polski (2016-12-12)

Ostatnio dodane komentarze
- Minister Konfetti
Znowu na ustach całej Polski
autor:~Jero
- Zielinski
Powiem tak to jest zwykly pajac
autor:~Bik
- Jarek
Maciej ....davaj foto Renkiewicza
autor:~Kol

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


kama | 22.11.2017
Bajkowo
Usługi Rekreacyjne
Bajkowe wakacje 2018 - Stegna 07-16 sierpnia 2018 ...

Reklama

REKLAMA
Czy Twoim zdaniem w Suwałkach jest potrzebne nowe centrum handlowe?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: