suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
W poszukiwania Damiana włączył się jasnowidz
W poszukiwania Damiana włączył się jasnowidzNie ustają poszukiwania zaginionego 19-latka. Dziś suwalscy policjanci i strażacy po raz kolejny przeszukiwali okolicę, w której Damian Cieraszko widziany był po raz ostatni. Z pomocą sonaru sprawdzono jezioro Ożewo i Okmin. Tę lokalizację wskazał bowiem jasnowidz.

Zaginionego chłopaka szuka policja, wojsko, członkowie Grupy Ratowniczej „Nadzieja” z Łomży oraz rodzina. To właśnie ona skontaktowała się z jasnowidzem. Ten, jak poinformowała Eliza Sawko z KMP w Suwałkach, zasugerował, aby raz jeszcze sprawdzić okolice miejsca, w którym chłopak widziany był po raz ostatni. - Policjanci i strażacy ponownie udali się dziś w miejsce zaginięcia. Z użyciem sonaru sprawdzili jezioro Ożewo i Okmin, a także linię brzegową. Niestety bez skutku - mówi oficer prasowa.

Kilkanaście dni temu policja przesłuchała także kolegów Damiana, którzy wraz z nim byli w domku letniskowym. Jak twierdzą, gdy zauważyli, że go nie ma, sami rozpoczęli poszukiwania. Młodzież twierdzi też, że podczas pobyty w domku letniskowym nie wydarzyło się nic niepokojącego.

Przypomnijmy, że 19-letni Damian Cieraszko wyszedł z domku letniskowego mieszczącego się w miejscowości Stara Turówka w piątek 20 października w nocy. Przebywał tam wraz ze znajomymi na urodzinach. Do chwili obecnej nie wrócił do miejsca zamieszkania. W dniu zaginięcia ubrany był w bluzę koloru szarego, spodnie dżinsowe ciemno-niebieskie, buty sportowe koloru niebieskiego z białymi paskami po bokach.

Policja zwraca się z apelem do wszystkich osób mogących przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego lub mające z wymienioną osobą kontakt o zgłoszenie się do Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach (tel. 564 15 44, telefon zaufania 564 12 60, alarmowy 997) lub z najbliższą jednostką policji.Dodaj komentarz »

Dowiedz się więcej
Nikt nie widział zaginionego Damiana (2017-10-25)
Zaginął 19-letni Damian (2017-10-23)

Ostatnio dodane komentarze
- Jasnowidz ?
Jasnowidza braliscie ?? Ludzie kopnac w zad i wygonic go... Na hamerszmita jest jasnowidz wrozka wiedzma i nie wiem jak jeszcze ja nazw...
autor:~Krzysiek
- poszukiwania
strasznie długo to wszystko trwa...
autor:~biały miś
- nie wierze
nie wierze, że ci uczestnicy tej urodzin czy tam urodzin nic nie wiedzą.. jakieś to podejrzane
autor:~miłka

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


kama | 09.11.2017
REKLAMA
SUWALKI.INFO
Reklama na rok 50% taniej!

Reklama

REKLAMA
Czy Twoim zdaniem w Suwałkach jest potrzebne nowe centrum handlowe?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: