suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Kilkaset osób debatuje o branży spożywczej
Kilkaset osób debatuje o branży spożywczejTrwa druga edycja Forum Biznesowego Pogranicza, podczas którego kilkuset zaproszonych gości debatuje na temat rozwoju branży rolno-spożywczej. Forum jest także okazją do wymiany doświadczeń oraz nawiązania kontaktów z zagranicznymi partnerami. A ci przyjechali m.in. z Litwy, Łotwy, Norwegii i Chin

Wybór tematyki związanej z branżą rolno-spożywczą nie jest przypadkowy. To bowiem ten sektor jest w naszym województwie wiodący. - To jest branża naturalna dla tego regionu. W naszym mieście pracuje w niej ponad 2 tysiące osób - informuje prezydent Suwałk i współorganizator Forum.

Dwudniowe spotkanie ma służyć przede wszystkim omówieniu zagadnień związanych z rolnictwem i spożywką. - Food - Industry - Life to nie tylko panele dyskusyjne czy prelekcje. To niebywała okazja promowania produktów i usługi firm oraz instytucji, zarówno z Polski jak i zagranicy – mówi Dariusz Bogdan, Prezes Parku Naukowo-Technologicznego w Suwałkach, w którym odbywa się spotkanie.

Tegoroczna edycja Forum stwarza również okazję do zawierania nowych kontaktów biznesowych przez wiele firm, które zgłosiły swój udział w spotkaniach B2B . A warto zauważyć, że w zorganizowanym wydarzeniu biorą udział nie tylko przedstawiciele branży rolno-spożywczej z Polski, ale także z Litwy, Łotwy, Estonii, Białorusi, Rosji, Norwegii, Szwecji a nawet Chin. Łącznie organizatorzy spodziewają się około 300 gości.

W wydarzeniu biorą także udział suwalscy przedsiębiorcy. Zdaniem Adama Ołowia, branża spożywcza w naszym mieście jest niedoceniana. - Potencjał drzemie bardzo wysoki. Trzeba jeszcze przy tym popracować, potrzebna jest reklama, ale nasz region to są zielone płuca Polski, więc mamy bardzo zdrową żywność - twierdzi.

Poza przedsiębiorcami na sali dało się zauważyć także wojewodę podlaskiego, marszałka i wicemarszałka województwa podlaskiego, przedstawicieli samorządów, radnych oraz wielu innych gości. Portal suwalki.info jest patronem medialnym wydarzenia.Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- jak Kamińską wywalić ze stołka
Układ jest prosty: Naszkiewicz z Renkiewiczem posunęli Kamińską bo im obu nie pasowała. Przecież gdyby PO która rządzi chciała to by za...
autor:~stefek
- tandem Czesia i Anny
i nieodłączny duecie Renkiewicz i Naszkiewicz....widac Czeski szykuje następczynie na stołecznej Dyrektora Soku po tym jak wycieto Kami...
autor:~krasnal
- żart
Kilkaset osób, serio? Chyba sami w to nie wierzycie ci piszecie. W tym cały szereg urzędników w godzinach pracy rzecz jasna.
autor:~jaroga

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


kama | 09.11.2017
REKLAMA
SUWALKI.INFO
Reklama na rok 50% taniej!

Reklama

REKLAMA
Czy Twoim zdaniem w Suwałkach jest potrzebne nowe centrum handlowe?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: