suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Igelit z Wielkiej Krokwi trafił do Szelmentu
Igelit z Wielkiej Krokwi trafił do SzelmentuDobra wiadomość dla wszystkich miłośników narciarstwa z Suwalszczyzny - swój ulubiony sport będą mogli uprawiać także latem. Maty igelitowe, które przez ostatnie lata służyły na Wielkiej Krokwi w Zakopanem, trafiły właśnie do ośrodka WOSiR Szelment.

Remont Wielkiej Krokwi dobiega końca. Skocznia w Zakopanem ma już nowy zeskok i igelit. Ten, który przez ostatnie lata znajdował się na największej skoczni w kraju, nie poszedł jednak na zmarnowanie. - Aż trudno uwierzyć! Nawierzchnia, która przez wiele lat służyła na najsłynniejszej polskiej skoczni narciarskiej trafiła teraz do naszego ośrodka - pochwalili się na Facebooku pracownicy WOSiR Szelment.

Jak dodali, sposób, w jaki igelit zostanie zagospodarowany, pozostaje jeszcze tajemnicą. - Wyjaśni się to latem - powiedzieli. Jak podkreślają, tworzywo trafiło do Szelmentu dzięki zaangażowaniu prezesa Pawła Żuka, skoczka Wojciecha Fortuny oraz trenera Apoloniusza Tajnera.

WOSiR Szelment nie jest jedynym ośrodkiem, do którego przetransportowano maty igelitowe z Wielkiej Krokwi. Centralny Ośrodek Sportu w Zakopanem przekazał je Polskiemu Związkowi Narciarskiemu, który obdzielił zainteresowane ośrodki. Tworzywo służące do narciarstwa letniego dostał także między innymi Goleszów, Gilowice czy Zagórze.Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- igelit
ciekawe tylko w jakim stanie ten igelit... ale skoro podzielili na kilka ośrodków to chyba jakiegoś chłamu nie dają
autor:~ulan
- brawo
tak trzymać
autor:~jam

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 29.10.2017
PPUH LUDWIK
Meble Młodzieżowe VOX

Reklama

REKLAMA
Czy Twoim zdaniem w Suwałkach jest potrzebne nowe centrum handlowe?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: