suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Najlepsi zawodnicy taekwondo są w Suwałkach
Najlepsi zawodnicy taekwondo są w Suwałkach13 medali z Mistrzostw Polski Taekwondo Huzar Cup przywieźli zawodnicy Suwalskiego Klubu Taekwondo Huzar. Tytuł Mistrzyni Polski obroniła Magdalena Moroz. Zawodnicy nie spoczywają jednak na laurach. Już w listopadzie zawalczą o kolejne trofea. zobacz zdjęcia »

Prestiżowe IX Techniczne Mistrzostwa Polski Taekwondo Olimpijskiego oraz turniej towarzyszący tej imprezie - Taekwondo Huzar Cup miały miejsce w sobotę w Białymstoku. Nasze miasto reprezentowało prawie 20 osób. Zawodnicy z Suwalskiego Klubu Taekwondo HUZAR oraz oddziałów z Raczek i Bakałarzewa pokazali na co ich stać.
 
Mistrzostwo Polski i złoty medal zdobyła obrończyni tytułu z ubiegłego roku - suwalczanka Magdalena Moroz, która startowała w kategorii indywidualnej kobiet - Senior II. W edycji turnieju towarzyszącego - Taekwondo Huzar Cup - zawodnicy wywalczyli z kolei aż 4 złote, 4 srebrne i 5 brązowych krążków.

Ze złotem na piersi do Suwałk wrócił Kamil Safinowski, Martyna Trzcińska, Gabriela Bierdziewska i Adam Chamiuk. Srebro wywalczyli: Tomasz Wojewoda, Liliana Brozio, Renata Naumowicz i Robert Trzciński. Brązowy krążek otrzymała z kolei Dominika Ejsmont, Wiktoria Sidor, Karina Matyszkiel, Alan Naumowicz i Magdalena Moroz w kategorii synchronicznych par mieszanych.

Pomimo sukcesu zawodnicy nie zamierzają spocząć na laurach. Już w listopadzie Suwalski Klub Taekwondo Huzar zawalczy o Puchar Polski Poomsae Centrum Kultury Ambasady Republiki Korei 2017 w Warszawie.Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- brawo
oby tak dalej. A biorąc pod uwagę, że to jeszcze dzieci to wszystko jeszcze przed nimi :)
autor:~syla
- sportowcy
w suwałkach jest wielu młodych ludzi ze sportowym potencjałem. szkoda ze czasami na przeszkodzie ich rozwoju stoi kasa...
autor:~paletka

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 17.10.2017
LOKALE UŻYTKOWE
Lokal pod warsztat samochodowy, salon sprzedaży au...

Reklama

REKLAMA
Czy Twoim zdaniem w Suwałkach jest potrzebne nowe centrum handlowe?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: