suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Czy można coś zrobić z samochodami-reklamami?
Czy można coś zrobić z samochodami-reklamami?Stoją na parkingach przy głównych ulicach i jak twierdzą suwalczanie - szpecą miasto. Samochody-reklamy firmy skupującej tanie auta były już przedmiotem dyskusji policji, Straży Miejskiej, a nawet ZDiZ. Czy można coś zrobić z tymi pojazdami?

Na auta-reklamy porozstawiane w wielu miejscach naszego miasta zaczęli narzekać suwalczanie. Jak twierdzą, samochody nie wpływają korzystnie na wizerunek miasta. Tym bardziej, że auta zaparkowane są w najbardziej uczęszczanych miejscach. Stoją na przykład na ulicy Jana Pawła II, Wojska Polskiego czy przy jednym z marketów na Noniewicza. Dobitne kolory samochodów powodują, że nie sposób nie zwrócić na nie uwagi. - Czy można coś z nimi zrobić - pytają mieszkańcy? - Nie tylko zajmują miejsca postojowe, ale jeszcze są darmową reklamą - dodają.

Samochody-reklamy były przedmiotem dyskusji suwalskich służb. Tematem zajmowała się policja, Straż Miejska oraz Zarząd Dróg i Zieleni. Jak się jednak okazuje, auta te nie popełniają wykroczenia drogowego. - Posiadają tablice rejestracyjne i pokrycie ubezpieczenia. Są pełnoprawnymi uczestnikami ruchu drogowego - informuje Jolanta Strękowska, zastępca komendanta Straży Miejskiej w Suwałkach. Ważne jest także to, że pojazdy raz na jakiś czas się przemieszczają.

Problematyczna okazuje się też kwestia reklamy, jaką de facto stanowią zaparkowane pojazdy. - Przepisy i wyroki sądu w tym przypadku są niespójne. Jest luka prawna, z której właściciele tej firmy korzystają - dodaje Strękowska. Wszystko wskazuje zatem na to, że auta nie znikną szybko z ulic naszego miasta. Suwalskie służby zapewniają jednak, że będą monitorować sytuację.Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- kombinacje wyszły na jaw
Konkurs na stanowisko Prezesa PWIK będzie powtórzony
autor:~greg
- jest na to sposób
wypchnąć auto lekko na jezdnię, policja wezwie lawetę do usunięcia, koszt lawety plus parkingu przy komendzie i po sprawie !!! koledzy...
autor:~marek
- Czy można coś zrobić z samochodami-reklamami?
Po prostu trzeba porozmawiać poważnie i bez straszenia z właścicielem aut albo skupu . Z pewnością da sobie spokój.
autor:~wacek

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_mieszkania_bezprowizji
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


kama | 09.10.2017
ATRAKCYJNE DOMY
DOM CAŁOROCZNY W ATENACH, GM. NOWINKA

Reklama

REKLAMA
Która z kandydatek najlepiej pokierowałaby SOKiem?
Alicja Andrulewicz
Jolanta Hinc-Mackiewicz
Bożena Kamińska

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: