suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Złoty Bajor na scenie SOKu
Złoty Bajor na scenie SOKuKiedy był młody, wyśmiewano się z jego rudych włosów. Już wówczas postanowił, że swój kompleks przerodzi w złoto. Dziś na jego koncerty przychodzą tłumy. W najbliższą niedzielę Michał Bajor wystąpi w Suwałkach. Mamy dla was zaproszenia na ten wyjątkowy koncert.

Podczas suwalskiego koncertu Michał Bajor zaprezentuje utwory ze swojej najnowszej płyty zatytułowanej „Od Kofty... do Korcza”. Album jest swoistym podsumowaniem kilkudziesięcioletniej obecności na scenie. Artysta na nowo nagrał wybrane piosenki. Nie tylko te, do których sam ma sentyment, ale też te, o które prosili fani.

Co ważne, płyta nie jest typowym The Best Of. Bajor nie poszedł bowiem na łatwiznę. Wybrane utwory nagrał na nowo. - Wszedłem do studia i z nową aranżacją Wojciecha Borkowskiego nagrałem kilkadziesiąt piosenek na dwie płyty - mówił w wywiadzie dla radiowej Jedynki. Artysta nie ukrywa, że utwory różnią się od pierwotnych wersji. Jak mówi, nagrywając je niosła go dojrzałość i świadomość siebie.

Jakie zatem utwory będą mogli usłyszeć suwalczanie? „Oddaj mi samotność”, „Nie trzeba mówić nic”, „Naszych matek maleńkie mieszkanka”, „Co ma przeminąć, to przeminie” czy „Nasza niebezpieczna miłość” to tylko niektóre z nich.

Koncert, który odbędzie się 8 października w Suwalskim Ośrodku Kultury, to z pewnością nie lada gratka dla wszystkich fanów Bajora. Specjalnie dla nich portal suwalki.info zorganizował konkurs, w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na to muzyczne wydarzenie. Szczegóły konkursu znajdziecie tutaj »Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- Bajor?!
To taki irytujący artysta, jak można tej nudy słuchać?
autor:~jaaaaa
- koncert
Ma kilka fajnych piosenek, ale w niektórych to meczy jak owca.
autor:~Jpla
- koncert
może i dpbry, ale jak dla mnie nudny. Taki Organek to było coś :)
autor:~yerba

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


kama | 04.10.2017
INDECO - Szafy z Drzwiami Suwanymi, Zabudowy Wnęk
ZASTOSOWANIE SYSTEMÓW INDECO

Reklama

REKLAMA
Czy Twoim zdaniem w Suwałkach jest potrzebne nowe centrum handlowe?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: