suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Michał Bajor wystąpi przed suwalską publicznością
Michał Bajor wystąpi przed suwalską publicznościąJuż 8 października suwalczanie spotkają się z Michałem Bajorem. Okazją do koncertu są obchody jubileuszu kilkudziesięcioletniej działalności artysty. Bajor wystąpi w Suwałkach z wybranymi piosenkami, które zaprezentuje w nowej odsłonie. Jakie utwory będzie można usłyszeć?

Koncert „Od Kofty... do Korcza” jest podsumowaniem wielu lat pracy Michała Bajora. Gratką dla fanów artysty z pewnością będzie także album, na którym muzyk postanowił na nowo nagrać swoje piosenki. Na repertuar jubileuszowego zestawu złożą się najważniejsze utwory w muzycznym życiu wybitnego wokalisty - te, o których wydanie od lat proszą fani, i do których jednocześnie on sam ma szczególny sentyment. Nagrane i zaaranżowane na nowo, przefiltrowane przez jego dzisiejszą dojrzałość, wrażliwość oraz świadomość emocjonalną i interpretacyjną, mogą z powodzeniem stanowić rodzaj klamry dla artystycznej drogi Bajora.

Michał Bajor mając niespełna 16 lat wystąpił jednocześnie w konkursie w Zielonej Górze i jako gość na festiwalu w Sopocie. Swoją pierwszą płytę wydał w 1986 roku. Odświeżony materiał znajdzie się w kolekcji „Od Kofty... do Korcza”, a będzie to jego dwudziesta pozycja w dorobku nagraniowym. Na pytanie dotyczące tytułu najnowszego materiału Michał Bajor odpowiada - Kofta, bo między innymi od jego pięknych i poetyckich tekstów zaczęło się na poważnie moje śpiewanie, a Korcz, bo tak kapitalnie utrafił w moją muzyczną osobowość, że od dawna nosiłem się z zamiarem nagrania naraz jego muzycznych, dla mnie napisanych perełek.

Bajor zrobił też karierę aktorską. Młodzież w wieku szkolnym kojarzyć go może chociażby jako odtwórcę roli Nerona w „Quo vadis”. Nie jest to jedyny film, w którym grał. Oprócz tego wystąpił także w wielu spektaklach teatralnych, a nawet serialach.

Koncert Michała Bajora odbędzie się 8 października w Suwalkskim Ośrodku Kultury. Portal suwalki.info jest patronem medialnym wydarzenia. Specjalnie dla naszych użytkowników zorganizowaliśmy konkurs », w którym do wygrania są zaproszenia na koncert artysty.Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- Bajor
Ostatnio jak był w Suwałkach to odwołał występ. Może sala źle się nazywała ?
autor:~Kazik
- bilety
O, proszę. Tu są ceny biletów: http://soksuwalki.eu/od-kofty-do-korcza-wybrane-piosenki-michala-bajora-na-nowo/
autor:~suwak
- koncert
a ja się wybiorę i to z chęcią. Tylko jak ceny?
autor:~tadeusz

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 26.09.2017
Socatots Suwałki Iwona Ruszewska
Szkółka Socatots-Piłkarskie Maluszki

Reklama

REKLAMA
Czy Twoim zdaniem w Suwałkach jest potrzebne nowe centrum handlowe?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: