suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Szach-mat od młodych suwalczan
Szach-mat od młodych suwalczanMistrzostwa Makroregionu Podlasko-Lubelskiego w szachach okazały się owocne dla młodych suwalczan. Nasze dziewczęta nie dały innym wejść na podium - przywiozły ze sobą nagrody za pierwsze oraz drugie miejsca. Chłopcom na turnieju również poszło bardzo dobrze i wrócili jako zwycięzcy.

Wczoraj w Wasilkowie zakończyły się mistrzostwa w szachach w kategoriach do lat 9, 11 i 13. W turnieju brały udział dziewczęta z Suwałk, które pokonały konkurencję. W kategorii do 13 lat Edyta Wysocka zajęła II miejsce. Kategorię do lat 11 zdominowała Marysia Pałejko, do lat 9 z kolei - Kinga Gładyszewska, które otrzymały nagrody za I i II miejsce. I miejsce zdobyła także Gabriela Pałejko - jej kategoria obejmowała uczestników do 9 lat.

Wśród chłopców najlepszy okazał się Paweł Czarniecki - zajął bowiem III miejsce w kategorii wiekowej do 13 lat. Tuż za podium, do lat 11, na piątym miejscu uplasował się Błażej Pieczulis. Dawid Jasulewicz zdobył z kolei trzecie miejsce. W turnieju brały udział dzieci z obu klubów szachowych w Suwałkach.


Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- szachy
Tacy młodzi a już w szachach takie sukcesy. Super, niech rozwijają półkule zamiast przed komputerem siedzieć. Pamiętam jak kiedyś samem...
autor:~suwalczanka
- Szachy
Brawo maluchy!
autor:~Jagoda

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 25.09.2017
Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Edusa
.

Reklama

REKLAMA
Czy Twoim zdaniem w Suwałkach jest potrzebne nowe centrum handlowe?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: