suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Ania z Suwałk w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia”
Ania z Suwałk w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia”Nietypowy sposób na znalezienie męża wybrała 28-letnia Ania. Suwalczanka zgłosiła się do tvnowskiego programu, w którym ludzie decydują się na ślub bez wcześniejszego poznania się. Eksperci z programu nie mieli wątpliwości, że znaleźli jej partnera idealnego. Czy Ania zdecydowała się wyjść za mąż?

Suwalczanie już kilkukrotnie próbowali znaleźć swoją drugą połówkę za pośrednictwem telewizji. Kilka miesięcy temu w programie „Randka w ciemno” miłości szukał Paweł. Na znalezienie życiowego partnera przed kamerami zdecydowała się także Anna. 28-letnia suwalczanka wykazała się jednak jeszcze większą odwagą. Zgłaszając się do programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” postanowiła bowiem wyjść za mąż.

Eksperci z tvnowskiej produkcji przyznają, że znalezienie odpowiedniego partnera nie jest łatwym zadaniem. Jakiego męża znaleźli suwalczance? - On jest otwarty na ludzi, poszukujący, Ania lubi się śmiać, jest radosna. Myślę, że mogliby mieć na siebie dobry wpływ - uznał psycholog Piotr Mosak, który przyjechał do naszego miasta, by ogłosić Ani dobrą nowinę.

- Wychodzisz za mąż - powiedział spotykając się z suwalczanką w jednej z miejskich restauracji. - Naprawdę? - nie ukrywała zaskoczenia. Jak dodała, to jednak nieco przerażająca informacja, która wzbudziła w niej pewne obawy. W szoku była także babcia dziewczyny, która nie potrafiła zrozumieć tego, jak można poślubić zupełnie obcą osobę. - Ania, to szaleństwo - dodała w telefonicznej rozmowie mama suwalczanki.

Niestety brak wsparcia ze strony najbliższych spowodował, że 28-letnia Ania zrezygnowała z poślubienia wybranego przez ekspertów wybranka. Przestała odbierać telefony zarówno od ekspertów, jak i osób pracujących przy produkcji programu. Co więcej, nie poznała nawet kandydata, którego dopasowali jej eksperci.

Ślub od pierwszego wejrzenia to program, w którym w pary dobierane są zupełnie obce sobie osoby. O tym, z kim staną na ślubnym kobiercu dowiadują się dopiero w dniu ślubu. Po miesiącu wspólnego życia małżonkowie decydują czy zostają ze sobą, czy biorą rozwód.

Źródło, fot: TVNDodaj komentarz »

Dowiedz się więcej
Paweł z Suwałk gwiazdą nowego show TVP (2017-04-06)
Suwalczanka odrzuciła zaręczyny przed całą Polską (2015-12-11)

Ostatnio dodane komentarze
- popieram
Popieram decyzję. Wyjdzie Ci to na dobre. Kolega z III LO :-)
autor:~lukasz
- to po co
to po się zgłaszała jak była niezdecydowana.
autor:~ela
- Dokladnie
I to jaka desperacja uwazam.
autor:~Ja

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_mieszkania_bezprowizji
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


kama | 20.09.2017
SHOWROOM loving it STUDIO ARANŻACJI WNĘTRZ Teresa Witkowska
Dekoracje okienne

Reklama

REKLAMA
Która z kandydatek najlepiej pokierowałaby SOKiem?
Alicja Andrulewicz
Jolanta Hinc-Mackiewicz
Bożena Kamińska

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: