suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Budowa obwodnicy idzie pełną parą
Budowa obwodnicy idzie pełną parą Budowane są wiadukty i rondo, wylewana jest nawierzchnia - suwalska obwodnica rośnie na oczach mieszkańców. Najbardziej zaawansowane prace trwają na odcinku pomiędzy ulicami Reja i Pułaskiego. Powstało tam już rondo, które będzie służyło jako zjazd z obwodnicy. zobacz zdjęcia »

Budowa najdłużej wyczekiwanej przez suwalczan inwestycji idzie wyjątkowo sprawnie. Budowane są wszystkie obiekty inżynierskie. W trakcie realizacji są wiadukty na przebiciu ulic: Reja, drogi do Żywej Wody i Potaszni, Filipowskiej, Bakałarzewskiej. Budowany jest też wiadukt nad torami w sąsiedztwie ulicy Raczkowskiej.

Najbardziej zaawansoway jest jest jednak odcinek pomiędzy ulicami Reja i Pułaskiego. Zoztała wylana tam warstwa betonowa, po której będą docelowo jeździły pojazdy. Kończy się też budowa ronda na ulicy Pułaskiego, które docelowo będzie służyło jak zjazd z obwodnicy na tę ulicę. - Zgodnie z kontraktem, wykonawca musi przekazać do użytkowania fragment obwodnicy pomiędzy ulicą Reja i Pułaskiego do 17 października tego roku. Firma jest już na etapie odbiorów technicznych i robót wykończeniowych, a także nasadzeń zieleni - mówi Kamil Sznel z suwalskiego ratusza.

Przypomnijmy, że suwalską obwodnicę buduje firma Budimex. Wykonawca na realizację tej inwestycji ma czas do kwietnia 2019 roku. Jednak już po wygraniu przetargu drogowcy zapowiadali, że budowę zakończą wcześniej. Cała inwestycja ma kosztować 299,4 mln zł.

Fot. UM w SuwałkachDodaj komentarz »
.
Ostatnio dodane komentarze
- obwodnica
oby szybciej ją skończyli, bo już niewyróbka z tymi tirami
autor:~lis


bez prowizjiwszystkie komentarze »


dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 15.09.2017
KUCHNIE JANA
MEBLE KUCHENNE NA ZAMÓWIENIE

Reklama

REKLAMA
Ile pieniędzy zamierzasz wydać na przygotowanie świąt Bożego Narodzenia?
mniej niż 500 zł
500 - 700 zł
700 - 1000 zł
więcej niż 1000 zł

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2017. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: