suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Zlot czterech kółek nie tylko dla fanów motoryzacji
Zlot czterech kółek nie tylko dla fanów motoryzacjiKlub Suwałki Drive po raz drugi organizuje zlot samochodowy. Ubiegłoroczne wydarzenie przyciągnęło wielu samochodowych freaków. W tym roku oprócz motoryzacyjnej zajawki wykazać się będzie można też dobroczynnością - zorganizowana zostanie zbiórka charytatywna na rzecz chorej Oliwki.

Wydarzenie odbędzie się 24 września na placu targowym przy ulicy Grunwaldzkiej 60. - Już od godziny 9.30 będzie można przyjechać i zająć miejsce. Ze względu na zbiórkę funduszy na pomoc dziewczynce wstęp będzie płatny - 10 zł od samochodu - mówią organizatorzy. Ci, którzy wcielą się w rolę obserwatorów wejdą za darmo. Warto jest jednak pamiętać, że pieniądze zbierane są na szczytny cel. Oliwka Mysłek choruje na zespół Retta i potrzebuje pieniędzy na leczenie.

Dla prezentujących swoje auta przewidziano wiele konkursów. Samochody rywalizowały będą w konkurencjach takich jak: najgłośniejszy wydech, najładniejsza felga, car limbo czy najniższe auto. Znajdą się również atrakcje i konkursy dla najmłodszych.

Ważnym aspektem imprezy jest fakt, że wszystko przebiegać będzie legalnie. Organizatorzy postarali się bowiem o zgodę policji i władz miasta na takie wydarzenie. Wszyscy uczestnicy imprezy, ci starsi i ci najmłodsi, będą mogli czuć się bezpiecznie. Koniec wydarzenia przewidziany jest na godzinę 18.00. Suwalczanie będą więc mieli całą niedzielę, aby przyjść na teren bazaru przy ulicy Bakałarzewskiej i podziwiać motoryzacyjne perełki. Na pewno znajdzie się kilka unikatowych pojazdów, które skradną serca obserwujących.

Celem zlotu jest przede wszystkim zintegrowanie fanów motoryzacji i możliwość zaprezentowania ich aut. Jednak, jak podkreślają organizatorzy, warto mieć w sobie pasję, a jednocześnie pomagać innym.

Wydarzeniu patronuje portal suwałki.info.Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- do ~Piotra
Bo to nie jest zlot zabytkowych samochodów. Na taki zlot możesz pojechać w ten weekend do Giżycka.
autor:~pipi
- super
Gratulacje dla organizatorom za zorganizowanie takiego zlotu jednak i młodzi ludzie mają dobre serca trzymam kciuki za udany zlot
autor:~super
- samochooody
Chyba w tym roku i ja pokażę mój wóz. A co mi tam :D
autor:~fan motoryzacji

wszystkie komentarze »


ibn news1
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 13.09.2017Wywiady

PRZESTRONNE MIESZKANIA
3 POKOJOWE PRZY UL. LITYNSKIEGO

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Ogłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
Projekt i wykonanie: