suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Predator jest tylko jeden. Krystian Kalinowski znów na podium
Predator jest tylko jeden. Krystian Kalinowski znów na podium3 godziny i 56 minut - tyle czasu na pokonanie 59 km potrzebował Krystian Kalinowski - zwycięzca Predathlonu. Tytuł Pradatora zdobył już po raz drugi. Razem z nim do wyczerpujących zmagań stanęło 21 innych śmiałków. Suwalski Park Krajobrazowy przemierzyli rowerem, w kajaku i biegnąc. zobacz zdjęcia »

Druga edycja Predathlonu zakończyła się sukcesem. Dopisała nie tylko pogoda, ale także uczestnicy. Jak poinformowała Iwona Łobasiuk, jedna z inicjatorek Predathlonu, wyzwanie podjęły łącznie 22 osoby. Wśród nich była także jedna kobieta. Wszyscy mieli do pokonania cztery etapy traithlonu: 12-kilometrową jazdę rowerem, 9-kilometrową przeprawę kajakiem, ponowną 24-kilometrową trasę rowerową i 14 km biegu.

- Trasę jako pierwszy pokonał Krystian Kalinowski. Na pokonanie 59-kilometrowej trasy potrzebował zaledwie 3 godzin i 56 minut - powiedziała Łobasiuk. Co ważne, to także on został zwycięzcą Predathlonu w 2016 roku. Drugi trasę trathlonu pokonał Piotr Wasilewski. Zrobił to w 4 godziny i 12 minut. Na podium stanął także Jarosław Perkowski, który na pokonanie 59-kilometrowej trasy potrzebował 4 godzin i 15 minut.

Równie dobrze spisali się także biegacze, którzy wzięli udział w towarzyszącej imprezie Predathlon Run. Na pokonanie 10-kilometrowego dystansu zdecydowało się 26 zawodników. - Zwyciężył Arkadiusz Ostaszewski, który trasę pokonał w 53 minuty i 26-sekund - dodała organizatorka. Drugi był Tadeusz Walendykiewicz, a trzecie Tomasz Miazek. Najlepsza wśród kobiet i zarazem czwarta na mecie była Joanna Karczewska.


Dodaj komentarz »

Dowiedz się więcej
Predatorzy szykują się do ataku (2017-08-29)

Ostatnio dodane komentarze
- Predathlon
Gratulacje dla zwycięzców bo nie wygląda to na łatwe zawody. Podziwiam takich ludzi za wytrwałość. Brawo!
autor:~anka

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 11.09.2017
KWATERY PRACOWNICZE
NIERUCHOMOSCI
SUWALKI.INFO
Kwatery pracownicze

Reklama

REKLAMA
Czy Twoim zdaniem w Suwałkach jest potrzebne nowe centrum handlowe?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: