suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Korona Miss Suwałk błyszczy na głowie Emilii Lutyńskiej
Korona Miss Suwałk błyszczy na głowie Emilii LutyńskiejDecyzją jurorów, to właśnie Emilia Lutyńska została Miss Suwałk. 20-latka przez najbliższy rok może cieszyć się tytułem najpiękniejszej suwalczanki. Podczas wyborów koronę wręczono też I i II wicemiss oraz Miss Internautów. Która z dziewcząt zdobyła ten tytuł? zobacz zdjęcia »

Chociaż pierwsze wybory Miss Suwałk odbyły się w strugach deszczu, atmosfera przed stadionem na Zarzeczu była wczoraj wyjątkowo gorąca. A wszystko za sprawą dziewięciu kandydatek, które walczyły o tytuł najpiękniejszej. Aby zrobić jak najlepsze wrażenie na siedmioosobowym jury, dziewczęta zaprezentowały się w sukniach ślubnych, strojach drużyny Wigry Suwałki, kostiumach kąpielowych oraz kreacjach wieczorowych. Jurorzy mogli także ocenić sposób poruszania się kandydatek oraz to, w jaki sposób odpowiadały na pytania zadawane podczas specjalnego quizu.

Dziewczęta wychodziły na scenę czterokrotnie. Gromkie oklaski, jakie dało się słyszeć od publiczności świadczyły o tym, iż każda z kandydatek miała liczne wsparcie. Gracja, naturalne piękno, zniewalające uśmiechy i szyk, jaki prezentowały wszystkie dziewczęta sprawiły, że wybór tej najpiękniejszej nie był wcale prosty. Po kilkunastominutowych obradach, jurorzy podjęli jednak decyzję.

Jak się okazało, Miss Suwałk została 20-letnia studentka - Emilia Lutyńska. Tytuł I wicemiss przyznano Teresie Pietruszewskiej, a II wicemiss została Karolina Horodyska. Dziewczęta poza koroną otrzymały także nagrody.

Podczas koronacji odczytano również werdykt mieszkańców naszego miasta, którzy za pośrednictwem portalu suwalki.info przez kilkanaście dni wybierali Miss Internautów. Ulubienicą użytkowników portalu suwalki.info została Karolina Horodyska. Poza sympatią internautów i zaszczytnym tytułem, 23-latka otrzymała także zaproszenie dla dwóch osób na trzydniowy pobyt w Hotelu Miłomłyn Zdrój Medical Spa & Vitality na Mazurach, którego fundatorem był Portal Turystyczny suwalszczyzna.net.

Internauci polubili także 16-letnią Darię Karłowicz, która otrzymała tytuł I wicemiss oraz nagrody ufundowane przez Netię. Zniewalający uśmiech Teresy Pietruszewskiej również nie umknął uwadze głosujących. 19-latka została II wicemiss Internautów. To dzięki nim w jej ręce trafił karnet na zajęcia kształtowania sylwetki,

Przypomnijmy, że o tytuł Miss Suwałk walczyły: Karolina Horodyska, Marta Kaplińska, Daria Karłowicz, Emilia Lutyńska, Teresa Pietruszewska, Jolanta Pisarenko, Weronika Prusinowska, Kamila Stankiewicz i Natalia Szymanowska.

Portal suwalki.info był patronem medialnym wydarzenia.

1-55 Sławomir Potocki; 56-95 Marcin HermanDodaj komentarz »

Dowiedz się więcej
Przygotowania do I wyborów Miss Suwałk na finiszu (2017-09-01)
Kandydatki do tytuły Miss Suwałk w sukniach ślubnych (2017-08-30)
Wybory Miss Suwałk Internautów na półmetku (2017-08-29)
Wybieramy Miss Suwałk Internautów (2017-08-23)
Kto zostanie najpiękniejszą suwalczanką? (2017-07-30)

Ostatnio dodane komentarze
- Tereska
Obstawiałam tą dziewczynę już od samego początku. Ma bardzo ładny uśmiech, ale tak ładny, że wydaje się być naprawdę fajną sympatyczną ...
autor:~jaaaaa
- MISS
Ósemeczka powinna wygrać bo poprostu jest najładniejsza! Uśmiechnij się sąsiadeczko!
autor:~Bond James
- Miss????
W tym roku nie było z czego wybierać, to losowali szczęśliwy numerek
autor:~Krzych

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_mieszkania_bezprowizji
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


kama | 04.09.2017
AGENCJA INTERAKTYWNA
Profesjonalny hosting dla firm

Reklama

REKLAMA
Który z plenerowych koncertów 11. edycji SBF uważasz za najlepszy?
Erica Burdona & The Animals
Supersonic Blues Machine z Billy Gibbonsem
Mavis Staples
Organka z gośćmi
Souther Avenue
Thorbjorn Risager & The Blach Tornado
Nuno Mindelisa
Vanesa Harbek Band
Lithuanian Blues Orchestra
Makar & Children of The Corn

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: