suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Predatorzy szykują się do ataku
Predatorzy szykują się do atakuZaledwie kilka dni dzieli miłośników sportu od wyjątkowego wydarzenia, jakim jest Predathlon. W scenerii Suwalskiego Parku Krajobrazowego uczestnicy pokonają biegiem, w kajaku i na rowerze 59 km. Organizatorzy nie zapomnieli też o najmłodszych i tych, którzy chcą tylko pobiegać. Zapisy wciąż trwają.

Przygotowania do drugiej edycji Predathlonu idą pełną parą. Już bowiem 9 września miłośnicy zawodów biegowych, kajakarstwa i jazdy na rowerze zmierzą się ze sobą, by zdobyć tytuł Predatora. - Dopinamy szczegóły, mamy już nagrody, gadżety, w trakcie przygotowania są medale - mówi Iwona Łobasiuk, jedna z organizatorów, na co dzień szefowa suwalskiej firmy Ideal Line oraz zapalona miłośniczka biegania

Zanim jednak na piersi uczestników zawisną medale, będą musieli zmierzyć się z nie lada wyzwaniem. Uczestnicy Predathlonu pokonają 36 km na rowerze, 9 km w kajaku i 14 km biegiem. I chociaż trasa wymaga zarówno kondycji psychicznej, jak i fizycznej, odważnych nie brakuje.

Obecnie do triathlonu zgłosiło się 25 osób. - Wśród uczestników są zarówno ci, którzy startowali rok temu jak i zupełnie nowi uczestnicy. Jest także jedna pani - mówi Łobasiuk. Jak dodaje, ci, którzy się jeszcze nie zdecydowali mają chwilę do namysłu. Zapisy do triathlonu trwają do 2 września. - Jeszcze niezdecydowanych chcę zachęcić tegorocznym hasłem: jedyny płaski odcinek pokonacie w kajaku. Rower i bieg to już tylko w górę lub w dół - dodaje inicjatorka przedsięwzięcia.

Ci, którzy uznają jednak, że mogą spróbować swoich sił w biegu lub w marszu z kijkami. Wystarczy tylko że zapiszą się na Predathlon Run lub Predathlon Nordic Walking i przygotują się na ogromną dawkę miłych zaskoczeń oraz pozytywnych emocji. A na najmłodszych czeka Predathlon Kids – bieg na trzech dystansach z niespodziankami i strefa zabawy. Co ważne, na listę zawodników zapisywane są już czterolatki.

- Tworząc Predathlon założyliśmy, że nie może być to impreza skierowana tylko do ograniczonego grona odbiorców. Każdy tu znajdzie coś dla siebie. – mówi Iwona Łobasiuk – Również liczymy na to, że uczestnicy Predathlon Kids zachwycą się rywalizacją w zawodach i za kilkanaście lat staną ze sobą na trasie triatlonu.

Zapisów można dokonać na stronie https://elektronicznezapisy.pl/event/1533.html lub za pomocą przycisku na facbookowym profilu https://www.facebook.com/predathlon.

Predathlon rozpocznie się 9 września o godzinie 10.00 w Turtulu. Portal suwalki.info jest patronem medialnym II edycji Predathlonu.
Dodaj komentarz »

Dowiedz się więcej
Jedyny płaski odcinek pokonasz w kajaku – II edycja Predathlonu (2017-07-04)

Ostatnio dodane komentarze
- Organizacja zawodów dzień przed 7 Półmaratonem
w Augustowie to delikatnie ujmując nietakt ze strony organizatorów. Warto uszanować, że ktoś od 7 lat robi imprezę w regionie, gdy wt...
autor:~Ambicje, ambicje
- ok ale przerost formy nad treścią
wolę biegi OCR...a ta liczba 25 i jeszcze mniej opłaconych...w swoim gronie zawsze możecie sami pobiegać..
autor:~Joanna
- thriatlon
fajna sprawa, fajny pomysł, tylko chyba zbyt wymagające dla przeciętnych "sportowców"
autor:~biegacz

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 29.08.2017
PROBEST - TECHNIKA GRZEWCZA
MODERNIZACJA OGRZEWANIA Z POMPĄ CIEPŁA POWIETRZE/W...

Reklama

REKLAMA
Czy Twoim zdaniem w Suwałkach jest potrzebne nowe centrum handlowe?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: