suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Piwo ukradł nago, do kościoła włamał się w ubraniach
Piwo ukradł nago, do kościoła włamał się w ubraniachKradzież piwa w stroju Adama, zniszczenie posągu Jana Bosko i próba kradzieży figury Jezusa to występki, za którymi stoi jedna osoba. Dopuścił się tego 33-letni mężczyzna, którego za sprawą nagiego paradowania po sklepie poznała już cała Polska. Suwalczanin został aresztowany.

W ciągu kilku ostatnich tygodni 33-letni suwalczanin był na ustach niemal całej Polski. A wszystko za sprawą tego, iż nago wszedł do jednego ze sklepów monopolowych, wziął trzy piwa i wyszedł bez płacenia. O ile spacerowanie nago po mieście raczej rozbawiło mieszkańców, to inny występek 33-latka wzbudził falę oburzenia.

Okazało się bowiem, że to właśnie on stoi za włamaniem do kościoła Matki Bożej Miłosierdzia, zniszczeniem posągu Jana Bosko oraz próbą kradzieży figury Jezusa. Suwalczanin w obu przypadkach był pod wpływem alkoholu. Jak poinformowała Eliza Sawko z KMP w Suwałkach, mężczyzna nie chciał składać żadnych wyjaśnień dotyczących włamania do świątyni. Wcześniej nie stawił się także na komendę w związku z kradzieżą alkoholu, której dokonał w stroju Adama.

Decyzją Sądu Rejonowego w Suwałkach mężczyzna został już aresztowany. - Do 30 października został zastosowany wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania - poinformował sędzia Marcin Walczuk.

Sprawa 33-letniego mężczyzny jest z kolei szeroko komentowana przez oburzonych mieszkańców. Pierwsza informacja o włamaniu do kościoła wywołała falę komentarzy zarówno na stronie suwalki.info, jak również na facebooku. Użytkownicy nie szczędzili słów krytyki, byli też tacy, którzy biorąc pod uwagę niestandardowe wybryki, zastanawiali się nad poczytalnością mężczyzny.Dodaj komentarz »

Dowiedz się więcej
Chciał ukraść figurkę Jezusa (2017-08-04)
Włamali się do kościoła (2017-08-01)
Nagi ukradł trzy piwa (2017-07-24)

Ostatnio dodane komentarze
- to choroba
Ten czlowiek jest poprostu chory,niestety schizofrenia to jest straszna choroba,odbiera logiczne myslenie,powinien trafić do szpitala i...
autor:~Alutka
- Gorzej niż bydło
Może islam to zła religia ale jeden szczegółbym ściągnął do naszej wiary tj.publiczna chłosta i obcięcie dłoni.Pewnie ten bydlak po tym...
autor:~Obama

wszystkie komentarze »


IBN poprawiony
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


kama | 07.08.2017
PPUH LUDWIK
Meblościanki w super cenach

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: