Login:
Hasło:
Wiadomości
„Waliliśmy głową w mur”
„Waliliśmy głową w mur” Wigry Suwałki nie mogą mówić o pomyślnym rozpoczęciu sezonu. W meczu z Olimpią Grudziądz biało-niebiescy przegrali 0 do 2. Piłkarze sami przyznają, że podczas spotkania walili głową w mur. Obiecują jednak, że zrobią wszystko, aby wygrać z Górnikiem.

Pierwszego gola Olimpia strzeliła już w 15. minucie. Na drugiego także nie trzeba było długo czekać. W 21. minucie Wigry przegrywały już bowiem dwiema bramkami. Chociaż w drugiej połowie biało-niebiescy nie poddawali się, żadna bramka nie padła. Ostatecznie mecz zakończył wynikem 0 do 2.

- Mimo tego, że przegraliśmy, to piłkarsko wyglądaliśmy lepiej od przeciwnika. Niestety za styl punktów nie dają. Jako drużyna jesteśmy głodni gry i punktów dlatego obiecujemy, że będziemy robić wszystko, żeby z Górnikiem wygrać - mówił Rafał Remisz, obrońca biało-niebieskich.

Po sobotnim meczu Wigry Suwałki wciąż pozostają bez punktów. Co więcej, w tabeli spadli na 17. miejsce. Szanse na zdobycie punktów biało-niebiescy będą mieli już w najbliższą niedzielę. Zagrają z Górnikiem Łęczna.