suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Trzej tenorzy zaśpiewają dla suwalczan
Trzej tenorzy zaśpiewają dla suwalczanZachwycają ekspresją, wzruszają i bawią, a przede wszystkim łączą różne gatunki - mowa o trzech tenorach, którzy w piątek wystąpią na scenie SOK. Voytek Soko, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj swobodnie bawią się gatunkami, a ich doskonale zgrane głosy urzekają siłą ekspresji i kunsztem wokalnym.

Zbliżający się weekend będzie okazją do skorzystania z wielu atrakcji. Wszystko za sprawą dni miasta i Jarmarku Kamedulskiego. Pośród nich znajdzie się coś dla miłośników muzyki operowej i musicalowej - „TREvoci – With love”. Koncert poprzedzi uroczystość gali wręczenia nagród „Włóczni Jaćwingów”, którą uświetni recital znakomitej łotewskiej artystki Lindy Kaukule.

Voytek Soko, Mikołaj Adamczyk oraz Miłosz Gałaj - tych panów łączy przyjaźń i muzyka. Są to trzy indywidualności sceniczne oraz trzy doskonale zgrane głosy. Obdarzeni charyzmą, pasją śpiewu i poczuciem humoru, Tre Voci Tenorzy zachwycają ekspresją i kunsztem wokalnym, wzruszają i bawią, łącząc swobodnie różne gatunki muzyki. To artyści nowej generacji, przepełnieni miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje muzyka.

Każdy z nich ma własną karierę na scenie operowej, ale uwielbiają śpiewać razem. Koncertowe spotkania z publicznością są dla nich wyzwaniem, nawet jeśli dzieli się scenę na trzech. A kiedy stają obok siebie, dzieje się magia. Przekonała się o tym publiczność na różnych scenach świata, m.in. w Chicago, Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Częstochowie, Szczecinie, Toruniu, Przemyślu, Krynicy Zdroju.

W programie „TREvoci – With love” tenorzy zaprezentują różnorodny program, złożony z największych przebojów muzyki operowej, musicalowej i rozrywkowej. Wśród nich znajdzie się Nessun Dorma, You raise me up, Tango Roxanne czy Mambo Italiano. Solistom towarzyszyć będzie, obchodząca w tym roku jubileusz dziesięciu lat działalności artystycznej, Suwalska Orkiestra Kameralna pod dyrekcją Krzysztofa Jakuba Kozakiewicza.

Koncert odbędzie się w piątek, 4.08.2017 o godz. 18:00 w Sali im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5. Portal suwalki.info jest patronem medialnym wydarzenia. W naszym konkursie można wygrać zaproszenie na ten wyjątkowy kocert. Szczegóły znajdziecie tutaj »
Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- Stop dla DP
@frankensztajn Nie wszyscy co mieszkają w Suwałkach urodzili się na wsi dlatego też nie wszyscy słuchają Disco Polo.
autor:~Gostek
- koncerto
ja tam nie wątpie w ich talent, kunszt i inne takie. ale suwalska publiczność raczej wolałaby inne doznania muzyczne. Zenka im dać! To ...
autor:~frankensztajn
- tenorzy
w końcu coś fajnego i w miarę przystępnej cenie :)
autor:~kati

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_mieszkania_bezprowizji
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


lena | 31.07.2017
PRZEDS. TURYSTYCZNE
WIGRY
WEEKEND W SZTOKHOLMIE (4 dnni

Reklama

REKLAMA
Który z plenerowych koncertów 11. edycji SBF uważasz za najlepszy?
Erica Burdona & The Animals
Supersonic Blues Machine z Billy Gibbonsem
Mavis Staples
Organka z gośćmi
Souther Avenue
Thorbjorn Risager & The Blach Tornado
Nuno Mindelisa
Vanesa Harbek Band
Lithuanian Blues Orchestra
Makar & Children of The Corn

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: