suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Suwalszczyzna przepełniona muzyką Aukso
Suwalszczyzna przepełniona muzyką AuksoWystęp zespołu Zakopower, koncert dedykowany pamięci Alojzego Nawrata, spotkanie z Zygmuntem Koniecznym, a także wieczór w domu Andrzeja Strumiłły - to i wiele więcej odbędzie się podczas Letniej Filharmonii Aukso. Znakomici artyści zagrają już po raz 18.

Jak zapowiedział Marek Moś - dyrektor artystyczny orkiestry kameralnej Aukso, tegoroczny festiwal będzie bardzo różnorodny. Motywem przewodnim ma być jednak tenorowy głos Karola Kozłowskiego. To on wystąpi podczas koncertu inauguracyjnego dedykowanego pamięci Alojego Nawrata. Znakomitych muzyków Orkiestry Kameralnej Miasta Tychy będzie można usłyszeć w niedzielny wieczór w SOKu.

Uczestnicy muzycznego przedsięwzięcia będą mogli także wziąć udział w koncercie kameralnym „Filmowo i nie tylko”, spotkaniu z Burkhardem Dammannem, który opowie o wpływie muzyki na zdrowie, a także klimatycznym Wieczorze z Suwalszczyzną, czyli spotkaniu domowym u Andrzeja Strumiłły.

Nie lada gratka czeka także na wszystkich melomanów 3 sierpnia. W Suwalskim Ośrodku Kultury wystąpi bowiem zespół Zakopower. Organizatorzy nie mają wątpliwości - pozytywna energia wypełni całą aulę.

- To wydarzenie zmienia się co roku, jest ciągle ewaluowane i dostarczone są nowe propozycje. Nie jest to już tylko projekt stricte muzyczny, ale interdyscyplinarny - mówiła Bożena Kamińska, dyrektor SOK.

Szczegóły dotyczące 18 Letniej Filharmonii Aukso znajdziecie tutaj »


Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- Aukso
turyści na pewno skorzystają :)
autor:~lilka
- koncerty
piękne wydarzenie, szkoda jednak, że ceny nie małe. Rozumiem, że wysoka sztuka musi się cenić, ale w innym przypadku odbiór byłby pewni...
autor:~milmix


bez prowizjiwszystkie komentarze »


dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


kama | 27.07.2017
PPUH LUDWIK
Meblościanki w super cenach

Reklama

REKLAMA
Ile pieniędzy zamierzasz wydać na przygotowanie świąt Bożego Narodzenia?
mniej niż 500 zł
500 - 700 zł
700 - 1000 zł
więcej niż 1000 zł

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2017. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: