suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Suwalscy żeglarze z szansą na Mistrzostwo Świata
Suwalscy żeglarze z szansą na Mistrzostwo ŚwiataSezon żeglarski w pełni. I chociaż pogoda w tym roku kapryśna, zawodnicy UKŻ Grot dzielnie walczą i z kolejnych wyjazdów regatowych wracają z coraz lepszymi wynikami. Już za kilka dni czeka ich kolejne wielkie wyzwanie. Młodzi suwalczanie będą reprezentować Polskę podczas Mistrzostw Świata.

Jak poinformował Janusz Wiśniewski z UKŻ Grot Suwałki, do Mistrzostw Świata, które odbędą się 5 sierpnia w miejscowości Bruinesse w Holandii zakwalifikowały się dwie suwalskie załogi: Eryk i Kinga Martynko oraz Julia Hościłowicz i Julia Kundzicz. - Sukcesem wróżącym doskonały występ naszych reprezentantów jest fakt, że w walce o nominację do Mistrzostw załoga Eryka i Kingi zajęła I, a Julii i Julii II miejsce w całych kwalifikacjach, wyprzedzając w punktacji załogę obecnych Mistrzów Europy - mówi Wiśniewski.

Jak dodaje, zdobycie najwyższego podium na Mistrzostwach Świata jest w zasięgu zawodników. - Marzenie jest na wyciągnięcie ręki - podkreśla. Nie ukrywa jednak, że do jego spełnienia potrzebne jest też wsparcie z zewnątrz. - Zwracamy się do naszych przyjaciół o pomoc i wsparcie w organizacji wyjazdu do Holandii. Już dotychczas spotkało nas wiele dobrego - mamy czym jechać, mamy w czym jechać, zaczynamy mieć za co jechać - dodaje.

Nawet najmniejsze wsparcie będzie jednak na wagę złota. Koszt takiej eskapady szacowany jest bowiem na ponad 20 tys. zł. - W ubiegłym roku głównie dzięki wsparciu również prywatnych darczyńców powiódł się wyjazd na Mistrzostwa Europy na Balatonie, w tym z pewnością będziemy na Mistrzostwach Świata - mówi Janusz Wiśniewski. Szczegóły dotyczące tego, jak pomóc suwalskim żeglarzom znajdziecie tutaj »
Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- kasa
Waham się ale może dyszkę poświęcę - 10x10 to już 100...
autor:~Jolka
- żeglarze
No właśnie. Mają sukcesy, to dlaczego miasta nie dokłada? A może powinni znaleźć sobie generalnego sponsora, jak kilka suwalskich klubó...
autor:~kik
- kasa
a UM nie może ich wesprzec?
autor:~jaa

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_mieszkania_bezprowizji
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 25.07.2017
UNIWERSUS
KIEROWCA WÓZKA JEZDNIOWEGO Z UPRAWNIENIAMI UDT.

Reklama

REKLAMA
Który z plenerowych koncertów 11. edycji SBF uważasz za najlepszy?
Erica Burdona & The Animals
Supersonic Blues Machine z Billy Gibbonsem
Mavis Staples
Organka z gośćmi
Souther Avenue
Thorbjorn Risager & The Blach Tornado
Nuno Mindelisa
Vanesa Harbek Band
Lithuanian Blues Orchestra
Makar & Children of The Corn

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: