Login:
Hasło:
Wiadomości
Wigry odpadły z Pucharu Polski
Wigry odpadły z Pucharu PolskiZarówno suwalscy piłkarze, jak i kibice biało-niebieskich muszą pożegnać się z emocjami związanymi z Pucharem Polski. Wigry Suwałki przegrały z GKS Bełchatów 2:1, a tym samym odpadły z rozgrywek. Co o grze piłkarzy powiedział nowy trener drużyny?

Emocji podczas sobotniego meczu nie brakowało. Szczególnie gorąco zrobiło się jednak na kilka minut przed zakończeniem spotkania. W 88. minucie pierwszą bramkę strzelili bełchatowianie. Na drugiego gola również nie trzeba było długo czekać. Samobója strzelił bowiem inny piłkarz GKS-u - Adrian Klepczyński. Nadzieje suwalczan były jednak bardzo krótkotrwałe. Bełchatowianie nie dali za wygraną i tuż przed gwizdkiem sędziego strzelili trzeciego gola.

Przegrana z GKS Bełchatów 1:2 spowodowała, że suwalska drużyna odpadła z rozgrywek Pucharu Polski już w 1. rundzie. Daleko jest zatem do sukcesu, sprzed kilku miesięcy, gdzie suwalczanie po raz pierwszy w historii zakwalifikowali się aż do półfinału rozgrywek PP.

A co o wczorajszej grze swoich piłkarzy powiedział trener biało-niebieskich? - Na pewno nie mam pretensji o zaangażowanie i walkę, bo tego nie brakowało. W pierwszej połowie wszystko było w naszych rękach. Kontrolowaliśmy mecz i mieliśmy swoje sytuacje- skwitował Artur Skowronek.

- W drugiej odsłonie zabrakło niestety konsekwencji. Szalona końcówka zadecydowała o tym, że przegraliśmy. Trzeba jednak docenić walkę do końca. To, że do ostatnich minut wierzyliśmy w wyrównanie. Teraz skupiamy się już na meczu z GKS-em Tychy. Zrobimy wszystko, aby uzyskać jak najlepszy rezultat - dodał.